Традиція – це важливий елемент культури народу, що зберігається протягом тривалого часу й передається з покоління в покоління. У нашому університеті склалось багато традицій, одна з яких – вітати з Новорічними та Різдвяними святами дітей з вадами розвитку.

До пандемії та карантинних заходів студенти під керівництвом кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами влаштовували виставу-казку для цих дітей, під час якої й дарували подарунки.

Ураховуючи карантинні обмеження, цього року, як і минулого, студенти ІІІ курсу Асєєв Д. та Вашечко Д. передали смаколики через батьків. Так, 14 січня 24 дітлахи отримали смачні презенти.

Також частину коштів було передано студентові ІІ курсу Білобородьку Владиславові на лікування брата Білобородька Антона.

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами як організатор благодійної акції «Відчуй себе Миколаєм!» ще раз висловлює подяку всім, хто відгукнувся та взяв участь у цьому заході: тим, хто виготовляв саморобки на ярмарок, тим, хто придбав ярмаркову продукцію, тим, хто допоміг передати подарунки!

Кафедра іноземних мов з латинською
та українською мовами