Чеський центр у Києві запрошує педіатрів та неонатологів пройти стажування в найбільшому та найкращому оснащеному закладі дитячої охорони здоров’я в Польщі – Інституті охорони здоров’я дітей (Варшава).

Протягом трьох тижнів ви будете працювати у Відділенні педіатрії, харчування та метаболічних захворювань: ходити на ранкові наради, допомагати вести пацієнтів та пліткувати з колегами в обідню перерву. На вас чекають насичені восьмигодинні робочі зміни та вихідні, вільні для прогулянок історичним центром Варшави.

Стажування пройде з 28 лютого по 18 березня. Через пандемію COVID-19, дати подорожі можуть змінитися.

Що Ви отримаєте протягом стажування:

• Три тижні інтенсивного стажування у найкращому дослідницькому інституті Польщі, під час якого ви побачите як влаштовані європейські медичні заклади зсередини.
  • Знайомств з польськими протоколами з діагностики, лікування та профілактики метаболічних захворювань та можливість застосувати їх на практиці.
  • Контакти серед найкращих педіатрів та неонатологів Польщі.
  • Чотири лекції на теми, які зацікавлять вас найбільше, та доступ до масштабної навчальної бібліотеки.
  • Сертифікат про проходження стажування від Інституту охорони здоров’я дітей у Варшаві, який підсилить ваше резюме та дасть бали безперервного професійного розвитку.
  • Покриття витрат на квитки до Варшави й назад, проживання, харчування, стажування та ПЛР-тести на COVID-19.

Умови для участі:

• Запрошуються педіатри та неонатологи, які мають понад 5 років професійного досвіду.
  • Потрібно надати резюме, яке розкаже про ваш професійний досвід, освіту, стажування та гранти, які ви отримували.
  • Мовний сертифікат, який підтвердить, що ви знаєте англійську мову на рівні В2.
  • Скан-копія першої сторінки закордонного паспорта. Паспорт має бути біометричним та дійсним ще мінімум рік.
  • Диплом про вищу освіту.
  • Дійсний сертифікат лікаря-спеціаліста або дійсне посвідчення про присвоєння кваліфікаційної категорії.
  • Довідка з місця роботи.
  • Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у додатку «Дія» (Pfizer, Moderna або AstraZeneca).
  • Вам потрібно буде самостійно покрити витрати на страхування.

Дедлайн подачі заявки: 29 січня 2022 року.

Ви дізнаєтеся, чи пройшли відбір, 4 лютого 2022 року. Перевагу отримають учасники без досвіду стажувань у ЄС.

Для отримання детальної інформації та посилання на реєстрацію на проєкт, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (+380667239509, Дар’я Макайда).