У межах плідної співпраці Державного закладу «Луганський державний медичний університет», Посольства Республіки Польща в Києві та Жешувського університету (Польща) 15 листопада 2021 року розпочався проєкт  Wiedza o Polsce i języku polskim.

80 викладачів та здобувачів вищої освіти протягом двох місяців будуть вивчати польську мову та культуру з викладачами Жешувського університету. Доктор Мажена Бонк-Коженьовска та Магістр Маґдалена Бжезовска-Борч за власними програмами та   методиками роботи створили сприятливі умови навчання для кожного слухача з використанням інтерактивних технологій. Після завершення курсу всі учасники отримають сертифікати та позитивні емоції.

Керівник проєкту: керівник секції науково-освітнього співробітництва Посольства Республіки Польща в Києві Єва Матушек-Загата.

Координатор проєкту: відповідальна за організацію відділу міжнародних зв’язків в ДЗ «Луганський державний медичний університет», доцент Маргарита Журба.

Відділ міжнародних зв’язків ДЗ «ЛДМУ»