9-11 липня 2021 року на базі відпочинку «Світанок» (Попаснянський район, Луганської області) на березі річки Сіверський Донець проходив відкритий туристичний зліт, який був ініційований профспілковим комітетом Приватного акціонерного товариства «Сєвєвродонецьке об’єднання АЗОТ» та приурочений 70-річчю з дня створення цього підприємства.

  Вперше на такому масштабному заході були представлені 2 команди від Державного закладу «Луганський державний медичний університет»: команда викладачів та співробітників від Первинної профспілкової організації ДЗ «ЛДМУ» та команда студентів від Профспілкової організації студентів.

  На відкритий туристичний зліт з’їхались 12 команд.  Це перш за все, 2 команди від ПАО «Сєвєвродонецьке об’єднання АЗОТ», команда Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області та команди від обласного управління охорони здоров’я.

  Програма цього туристичного зльоту включала конкурс привітань і різні види змагань: естафета, веселі старти, туристична техніка, баскетбол, гандбол. Як то кажуть, на будь-який спортивний смак. Команда викладачів та співробітників ДЗ «ЛДМУ» зайняла трет’є місце у командній грі баскетбол та отримала медалі та грамоту за участь. Але головними подарунками для усіх учасників змагань стали яскраве сонце, тепла річка, океан сміху, посмішок та позитиву.

  Профспілковий комітет ДЗ «ЛДМУ» висловлює Подяку голові первинної профспілкової організації ДЗ «ЛДМУ» професійної спілки працівників охорони здоров’я України Оксенюк Оксані за організацію команд від нашого університету.

  Також профспілковий комітет від щирого серця дякує учасникам зльоту за згуртованість, взаєморозуміння і взаємодопомогу. Саме такими якостями повинна володіти кожна первинна профспілкова організація! Ще однією чудовою традицією в Профспілці ДЗ «ЛДМУ» стало більше!

Профспілковий комітет
первинної  профспілкової організації ДЗ «ЛДМУ»

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo