Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів, який відбудеться в першому Регіональному акселераторі GCIP інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  Метою конкурсу є консолідація академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері «чистих» технологій.

  До участі у конкурсі запрошуються студенти, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, та інших інноваційних структур, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

  У разі зацікавленості та для підтвердження участі у конкурсі. Просимо команди заповнити гугл-форму за посиланням: https://cutt.ly/0nUTec2 Заявки приймаються включно до 25 липня 2021 року.

  Більш детальну інформацію про конкурс ECO-FRIENDLY стартап-проєктів можна знайти за посиланням: t.ly/NsjA, звертатись до Любомира Никируя  (координатор проєкту), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон +380956991785.

  Участь у конкурсі безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.