07 липня 2021 року біля головного навчального корпусу Державного закладу «Луганський державний медичний університет» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам фармацевтичного факультету. Цьогорічна церемонія була особливою, адже це перший випуск провізорів (79 випускників),  які здобули освітнє звання магістрів. Також вперше цього року здобувачі вищої освіти складали держатестацію у формі об’єктивного структурованого практичного іспиту (ОСПІ) та 8 випускників захищали магістерські роботи.

  Церемонію відкрив в.о. ректора Державного закладу «Луганський державний медичний університет», декан фармацевтичного факультету, Заслужений працівник охорони здоров’я України, доктор фармацевтичних наук, професор Олександр Гудзенко.

  З привітальним словом до випускників звернулися завідувач кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії, доктор біологічних наук, професор Олена Орлова; завідувач кафедри технології ліків, організації та економіки фармації, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія Кучеренко; завідувач кафедри промислової фармації, кандидат технічних наук, доцент Андрій Бушуєв.  

  На долю цьогорічних випускників випало навчання в дистанційному режимі через карантинні обмеження, спричинені пандемією. Втім, як зазначають викладачі фармацевтичного факультету, студенти успішно впоралися з усіма випробуваннями і віднині починають свій професійний шлях.

  " Фармація – одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша майбутня робота – запорука її розвитку - сказав у своєму слові до випускників в.о. ректора ДЗ «ЛДМУ» професор Олександр Гудзенко -  Незважаючи на важливість технологій і нових стандартів у сучасній медицині, ніякі інновації не зможуть замінити кваліфікованого фахівця. Не кожному під силу підкорити тонку хімію лікарських засобів, відшукати правильні орієнтири серед міріад назв і віддати себе служінню на благо здоров’я людей».

  Теплі слова лунали й від випускників. З привітальною промовою виступила Валерія  Пономарьова. Вона подякувала викладачам за їхню працю і знання, які вони передали студентам. Подякувала батькам за віру в них і допомогу. А ще своїм одногрупникам за справжню студентську родину, яка утворилась протягом п'яти років навчання.

Вітаємо випускників та бажаємо подальших успіхів у житті!

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo