29 червня 2021 року біля головного навчального корпусу Державного закладу «Луганський державний медичний університет» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам медичного факультету. Цьогоріч путівки у фахове життя отримали 95 здобувачів вищої освіти, з них  3 випускників отримали дипломи з відзнакою.

  Церемонію відкрив в.о. ректора Державного закладу «Луганський державний медичний університет», декан фармацевтичного факультету, Заслужений працівник охорони здоров’я України, доктор фармацевтичних наук, професор Гудзенко Олександр Павлович

  Декан медичного факультету, доцент Кузьміченко Інна Олегівна привітала випускників із святом та побажала успіхів у майбутній роботі в лікувальних закладах нашої країни.

  Бажаємо випускникам гідно вступити до молодої когорти медиків  України, розвивати і примножувати все набуте в закладі, опанувати не одну життєву  і професійну висоту.

  Нехай ніколи не залишає вас, дорогі випускники, оптимізм і віра в щасливу долю кожної особистості, родини, України! Хай здійсняться усі ваші мрії і сподівання,  а кожен день приносить радість, душевну гармонію і людську вдячність!

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo