gudzenko

ГУДЗЕНКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
декан фармацевтичного факультету
Заслужений працівник охорони здоров'я України,
доктор фармацевтичних наук, професор

АДРЕСА ДЕКАНАТУ:

93012, м. Рубіжне, вул. Будівельників, 32
Тел./факс: (06453) 7-63-12
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  О. П. Гудзенко у 1976 році закінчив фармацевтичний факультет Харківського державного фармацевтичного інституту.

  У 1992 році він захистив кандидатську дисертацію за темою: «Дослідження з метою вдосконалення лікарського забезпечення окремих категорій дермато-венерологічних хворих в умовах промислових регіонів». У 1994 році О. П. Гудзенко отримав вчене звання доцента кафедри фармакології Луганського державного медичного університету.

  У 2004 році О. П. Гудзенко захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук за темою: «Наукові основи удосконалення лікарського забезпечення пільгових категорій населення промислових регіонів». У 2005 році отримав вчене звання професора кафедри технології ліків, організації та економіки фармації.

  Професор Гудзенко О.П. має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація і управління фармацією».

  Під керівництвом професора Гудзенка О. П. протягом 2010 – 2011 років на кафедрі було захищено 4 кандидатські дисертаційні роботи. Під його керівництвом щорічно виконуються та успішно захищаються дипломні роботи студентів фармацевтичного факультету.

  Напрямок наукових досліджень професора Гудзенка О. П. – «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація».

  Професор О. П. Гудзенко є автором понад 200 публікацій, у тому числі 43 навчально-методичних посібників.

Положення про деканат фармацевтичного факультету ДЗ ЛДМУ Положення про фармацевтичний факультет Положення про магістерську роботу на фарм.факультеті ДЗ ЛДМУ Положення про порядок підготовки та захисту дипломних робіт на фарм. ф-ті План роботи деканату Фармацевтичного факультету 2020-2021 н.р. Анкетування здобувачів вищої освіти Звіт про навчально-методичну та виховну роботу на Фармацевтичному факультеті за 2018-2019 н.р. Рейтинг успішності студентів 1 курсу фармацевтичного факультету спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" для призначення академічних стипендій за результатами академічної успішності та навчальних досягнень в осінньому семестрі 2020-2021 н.р. Рейтинг успішності студентів 2 курсу фармацевтичного факультету спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" для призначення академічних стипендій за результатами академічної успішності та навчальних досягнень в осінньому семестрі 2020-2021 н.р. Рейтинг успішності