Виховна робота кафедри сімейної, паліативної та військової медицини полягає в наступному: формування професійних якостей сучасного спеціаліста як людини, особистості, проведення професійно-орієнтаційної, інформаційно-просвітницької , культурно-виховної роботи серед студентів, розвиток їх творчих та інтелектуальних здібностей, залучення до різноманітної діяльності за інтересами, участі в культурно-освітній, спортивно-оздоровчій та інших видах діяльності.

План організаційно-виховної роботи кафедри сімейної, паліативної та військової медицини на 2019-2020 н. р. (перехід до матеріалу)

Зустріч з військовими медиками

cover  22 травня 2018 року,  університетська громадськість відзначила 4 річницю визволення м. Рубіжне від проросійсько- налаштованих незаконних військових формувань.

  На запрошення ректорату Університету з 59 військового мобільного госпіталя прибула група військовослужбовців на чолі з підполковником Івановим Олександром Сергійовичем. (перехід до матеріалу)

Відкриття пам’ятного знаку на вшанування пам’яті загиблих військових медиків

cover  За ініціативи особового складу 59 військового мобільного госпіталю, на території госпіталю був збудований пам’ятний знак на вшанування пам’яті загиблих під час АТО військових медиків. (перехід до матеріалу)

Військова присяга

cover  У ДЗ «Луганський державний медичний університет» розпочалася контрактна підготовка студентів за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу. Група студентів шостого курсу наполегливо працювала протягом року, опанувала ряд військових та військово-спеціальних дисциплін, провела практичну частину навчання під час навчально-польового збору, здала поточні і заключні іспити. (перехід до матеріалу)

Заходи в відділенні паліативної допомоги

cover  Керівництво Кремінського РТМО, Луганський обласний відокремлений осередок «Української ліги розвитку паліативної і хоспісної допомоги» і ДЗ «Луганський державний медичний університет» до відзначення всеукраїнського тижня паліативної та хоспісної допомоги 11.10.2018 р. організували відвідування активом студентської молоді університету хворих відділення паліативної допомоги Кремінського РТМО. (перехід до матеріалу)

Військова присяга 2020

cover  Визначна подія відбулася 13 червня 2020 року. Дванадцять випускників Державного закладу «Луганський державний медичний університет» завершили підготовку на курсах за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу, успішно склали підсумковий комплексний іспит і прийняли Військову присягу на вірність Українському народові. (перехід до матеріалу)