yanchevsk

ЯНЧЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Посада - асистент, в.о. завідувача кафедри

   У 2010 році закінчив Луганський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». З 2010 прийнятий на посаду лікаря-інтерна Луганської міської станції швидкої медичної допомоги та одночасно працював на посаді старшого лаборанта кафедри мікробіології ДЗ «Луганський державний медичний університет». У 2012 році закінчив інтернатуру за спеціальністю «Медицина невідкладних станів», та 2012 переведений на посаду лікаря станції швидкої та невідкладної медичної допомоги, де працював до серпня 2015р.

   З 2015р. прийнятий на посаду асистента кафедри медичної біології, гістології та ембріології, мікробіології та гігієни.

   Займається викладацькою та методичною діяльністю, є співавтором методичних рекомендацій для підготовки студентів до практичних занять гістології, цитології та ембріології, є автором 6 наукових статей.

   У 2017 році закінчив курси вторинної спеціалізації «Патологічна анатомія» в Харківській медичній академіі післядипломної освіти.

   З 2017р. займає посаду виконуючого обов’язки завідувача кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством. Викладає дисципліну «Патоморфологія» на медичному факультеті.

sisoenko

СИСОЄНКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

Посада - доцент,
Науковий ступінь - к.мед.н.
Вчене звання - доцент

   У 1999 році закінчив ДЗ «Луганський державний медичний університет» за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація «лікар». У 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Морфофункціональна характеристика нирок плоду при затримці внутрішньоутробного розвитку людини строком гестації 20-27 тижнів» за спеціальністю 14.03.02 – патологічна анатомія.

   З 2008 року доцент кафедри патоморфології ДЗ «Луганський державний медичний університет». У 2016-2017 рр. - доцент кафедри нормальної фізіології, патологічної фізіології та патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством. З 2017 року – доцент кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством. Викладає дисципліну «Патоморфологія», «Судова медицина з медичним законодавством» та «Секційний курс» на медичному факультеті.

.

korobko

КОРОБКО ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

Посада - доцент,
Науковий ступінь - к.мед.н.

   У 2009 році закінчив ДЗ «Луганський державний медичний університет» за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація «Лікар». З 2015 року працює у ДЗ «Луганський державний медичний університет» на посаді асистента. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Патогенетичне обґрунтування давності ушкоджень травного тракту при механічній травмі» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

   Є автором понад 15 наукових праць, має патент на корисну модель «Спосіб визначення давності нанесення травм підшлункової залози». З 2017 року – асистент кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством. Викладає дисципліну «Патоморфологія», «Судова медицина з медичним законодавством» та «Секційний курс» на медичному факультеті.

matuhin

МАТЮХІН ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Посада - асистент кафедри

   У 2012 році закінчив ДЗ «Луганський державний медичний університет» за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація «лікар». З 2014 року - завідувач відділу судово-медичної токсикології, лікар - судово-медичний експерт Луганського обласного бюро судово-медичної експертизи. З 2016 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія, працює над виконанням кандидатської дисертації.

   З 2017 року – асистент кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством. Викладає дисципліну «Патоморфологія», «Судова медицина з медичним законодавством» на медичному факультеті.

zozulyak

ЗОЗУЛЯК ВАДИМ ОЛЕГОВИЧ

Посада - асистент кафедри

 

   У 2016 році закінчив ДЗ «Луганський державний медичний університет» за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація «лікар». У 2016 – 2017 рр. проходив інтернатуру зі спеціальності «Патоморфологія» і здобув кваліфікацію лікаря-патологоанатома. З 2017 року працює лікарем – патологоанатомом у Кремінській центральній районній лікарні. З 2017 року – асистент кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством. Викладає дисципліну «Патоморфологія» та «Секційний курс» на медичному факультеті.

gaizer

ГАЙЗЕР ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Посада - старший лаборант

   У 2005 р. закінчила Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля за спеціальністю: «Екологія та охорона навколишнього середовища».