usatov

УСАТОВ СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ

Посада - професор, завідувач кафедри
Науковий ступінь - д.м.н.
Вчене звання - професор

komarevcev

КОМАРЕВЦЕВ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Доктор медичних наук
Професор

  Народися 30 березня 1957 року. У 1980 р. закінчив Ворошиловградський державний медичний інститут. У 1980-1982 рр. лікар-інтерн, лікар-хірург в м. Красний Луч. З 1982 по 1991 – лікар-уролог Луганської обласної лікарні. З 1986 по 1991 р. - аспірант НДІ медичної радіології АМН СРСР (м. Обнінськ). Практичні розроблення вчених ведучого закладу Радянського Союзу Комаревцев В.М. першим втілив в практику обласної лікарні - ультразвукову діагностику, інтервенційні втручання під ультразвуковим контролем, в тому числі перкутані нефростомії, трансуретральні резекції передміхурової залози, приймав участь у створені першого в Україні центру дістаційної літотрипсії. У 1991 організував перший в Україні центр ЯМР – томографії, до 1998 р. працював його науковим керівником. З 1998 р. працює у Луганському державному медичному університеті асистентом, доцентом, професором ( 2003 р. ). У 2002 р. захистив докторську дисертацію «Нейрогормональна регуляція і патогенетичні механізми апоптоза при онкологічних захворюваннях». З 2003 р. – завідувач кафедри урології та хірургії. Автор 80 наукових публікацій, 3 монографій. Підготував 5 кандидатів медичних наук.

  Професор Комаревцев В.М. виконує консультативну роботу на базі урологічного відділення ЛОКЛ та урологічного відділення Рубіжанської міської лікарні, Кременській районній лікарні та оперує за вимогами санавіації в містах і районах області.

  Професор Комаревцев В.М. має вищу лікарську категорію з урології та радіології. Оперативна активність професора Комаревцева В.М. складає 180-272 операцій на рік. У 2007 році проф. Комаревцев В.М. запровадив нову техніку виконання операційного втручання у хворих на пухлини нирки; впровадив виконання нових пластичних операцій на сечових шляхах.

  Під керівництвом професора Комаревцева В.М. впроваджені нові методи діагностичних досліджень – МРТ, доплерографії сосудів статевих органів, вивчення гормонального профілю та онкомаркерів.

  Комаревцев В.М. проходив багатомісячне стажування в університетах і клініках: у 1988 р. і 1992 р. - у Німеччині (з ендоскопічних методах операцій), у 1991 р. - у США (з урології), у 1992 р. - у Швейцарії (з ЯМР-томографії); у 2004 році - стажувався на медичному факультеті Будапештського університету з питань впровадження в навчання Болонської системи; у 2007 році - у Російському військовому науково-дослідному інституті з метою оволодіння методом дистанційної літотріпсії; у 2008 році - у Санкт-Петербурзькому медичному університеті з питань впровадження нових технологій у оперативно-лікувальний процес ускладнень урогенітальної патології.

  У 1992 р. Комаревцев В.М. був прийнятий у International Society for Magnetic Resonance in Medicine and Biology, членами якого з громадян СНД є всього 16 чоловік.

  Професор Комаревцев В.М. є головою професійної асоціації Луганського осередку урологів України; членом спеціалізованої ради по захисту дисертацій; членом атестаційної комісії Головного управління охорони здоров”я облдержадміністрації з хірургії і урології. Очолює ЦМК хірургічного профілю ДЗ «ЛугДМУ».

raschid

РАШИДІ БАХРАМ РАХІМ

Посада - асистент кафедри

ШЕВЦОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

Посада - aсистент кафедри

korasev

КАРАСЬОВ ІГОР ЕДУАРДОВИЧ

Посада - асистент кафедри

  Трудовий шлях. Закінчив Луганський державний медичний університет в 2010 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За державним розподілом направлений на роботу в Сватівське РТМО лікарем-урологом.

  В 2012 році закінчив інтернатуру з урології (на базі урологічного відділення ЛОКЛ). З 1-го серпня 2012 р. приступив до самостійної роботи в Сватівській ЦРЛ, де працював по вересень 2018 р. З вересня 2018 р. працює на посаді асистента кафедри урології та радіології ДЗ «ЛДМУ».

  Клінічний досвід. Проведення усіх методів обстеження та лікування (в т.ч. хірургічного): - хворих з патологією органів сечової та статевої систем, - онкоурологічних хворих, - патології сечостатевої системи у дітей. Надання невідкладної допомоги при захворюваннях сечостатевої системи. Консультування хворих з урологічною та нефрологічною патологією; в т.ч. вагітних.

  Обіймав посаду районного уролога Сватівського району (з 2013 року до ліквідації інституту головних позаштатних фахівців охорони здоров’я).

  Кваліфікація. Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії.

  Наукові та практичні інтереси: загальна урологія, малоінвазивна та ендоскопічна урологія, дитяча урологія, оперативна урологія, онкоурологія.

  Академічна освіта. Закінчив очну аспірантуру за фахом «Урологія» (2015-2018 рр.) на кафедрі урології, онкології та медичної радіології ДЗ «ЛДМУ» (за державним замовленням, з відривом від виробництва).

  Основні напрямки наукової діяльності. Біохімічні маркери апоптозу та його індукторів у діагностиці урологічної патології, зокрема при сечокам’яній хворобі.