Наші  двері відкриті для всіх, хто
прагне працювати на інтелект,
медицину й процвітання України!

  Вибір  професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Це по суті життєвий шлях й доля особистості. Від вибору професії до душі значною мірою залежить задоволення людини собою, своїм життям і щастям.

  Правильний вибір професії – моральне задоволення, висока самооцінка, водночас, це й висока продуктивність майбутньої роботи.

  Державний заклад «Луганський державний медичний університет»  сьогодні – це сучасний вищий навчальний заклад регіону, що працює за новими європейськими стандартами освіти, це перспективна команда професорсько-викладацького складу, міцна, велика родина, здатна виховати не одне покоління талановитих лікарів та провізорів.

  Профорієнтаційна робота зі здобувачами освіти – один з пріоритетних напрямків виховної роботи кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами, тому мотивація професійного вибору, ставлення абітурієнта до навчального закладу, його професійна орієнтація й життєві плани насамперед залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

  На кафедрі визначені відповідальні особи за профорієнтаційну роботу, які беруть участь у проведенні затверджених профорієнтаційних заходів Державного закладу «Луганський державний медичний університет» та щороку організовують індивідуальні профорієнтаційні рейди по закладах загальної середньої освіти м. Лисичанська.

  Під час проведення професійної орієнтації серед здобувачів освіти використовуємо різні дієві сучасні форми та методи профорієнтаційної роботи, а саме: розповідь, пояснення, бесіда, лекція, демонстрація, відеопрезентація, профорієнтаційні онлайн-екскурсії, профорієнтаційні квести, тренінги тощо.

  Випускникам презентуємо історію нашого університету, спеціальності, за якими ведеться підготовка, надаємо детальну інформацію про правила вступу, умови навчання, роботу підготовчих курсів до ЗНО та проведення днів відкритих дверей.

  Варто відзначити, що третій рік поспіль викладачі кафедри успішно проводять інформаційну кампанію серед випускників регіону щодо набору на підготовчі курси для громадян України.

  Викладання дисциплін на кафедрі для підготовчих курсів організовано так, щоб максимально допомогти кожному слухачеві успішно підготуватися до складання ЗНО, а також державної підсумкової атестації і, що не менш важливо,  до подальшого навчання в нашому університеті.

  Рекламні буклети, брошури, друковані та відеоматеріали, банери – це далеко неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, що надають здобувачам освіти повну інформацію про якісну матеріально-технічну базу вишу, кадровий потенціал, сучасний гуртожиток та сприятливі умови навчання.

  Для формування мотивації молоді до здобуття вищої освіти в нашій alma mater викладачі кафедри впродовж всього навчального року оприлюднюють інформацію для абітурієнтів на сайтах кафедри та університету, проводять рекламно-інформаційну профорієнтаційну діяльність у містах Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, у соціальних мережах Instagram, Facebook, Telegram.

  Незважаючи на введення карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням COVID-19, робота кафедри в зазначеному напрямку ведеться постійно та виконується на належному рівні.

Більше фотографій з профорієнтаційних заходів ви можете побачити тут: Google Photo