Якщо Ви хочете навчатися медицині та стати лікарем, приходьте навчатися в ДЗ "Луганський державний медичний університет". Кафедра акушерства та гінекології має все, аби надати Вам необхідні знання та практичну підготовку. 
Досягнемо Вашої мрії разом!

   Коли ми вимовляємо слово «університет», то, перш за все, маємо на увазі багаточисельну, розумну, веселу і гомінку студентську молодь, яка прагне набути знань, опанувати майбутню професію та бути корисною своїй державі. Дуже непросто обрати майбутню долю. Студенти КУ «Костянтинівський медичний коледж» вже зробили перший крок на шляху до обраної спеціальності. Сьогодні вони навчаються в коледжі, який має довгу і славетну історію. Більшість із них, отримавши дипломи влітку 2019 року, працюватимуть в медичних закладах Донецької області. Проте, та частка майбутніх випускників 2019 року, що прагнуть продовжити навчання та набути професію лікаря, вже в перші дні після закінчення коледжу має обрати заклад вищої освіти, в якому продовжить своє навчання. Про історію переміщеного медичного університету, студентське життя своїх ровесників, можливості навчання, опанування практичними і теоретичними навичками в ДЗ «Луганський державний медичний університет» (м. Рубіжне) студенти КУ «Костянтинівський медичний коледж» узнали на зустрічі з доцентом Корнієць Н.Г., яка відбулася 13 грудня 2018 року.

kaf3vihov003kaf3vihov004
kaf3vihov005kaf3vihov006kaf3vihov007

  Профорієнтаційна робота проводиться із залученням до зустріч здобувачів вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, аби вони не лише познайомили майбутніх абітурієнтів з перебігом освітнього процесу в ДЗ «ЛДМУ», а й розповіли про свої країни та чому обрали саме наш заклад вищої освіти. Це допомагає випускникам шкіл обрати вірний шлях до омріяної професії.

001
002

  Про історію ДЗ «Луганський державний медичний університет» (м. Рубіжне), студентське життя однолітків, можливості навчання, опанування практичними та теоретичними навичками студенти Бахмутського фахового медичного коледжу (60 медичних сестер та 19 фельдшерів) дізналися під час зустрічі з зав. кафедрою акушерства та гінекології, доценткою Корнієць Н.Г. та в.о. зав. кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством, відповідальним секретарем приймальної комісії Янчевським О.В., яка відбулася 19 листопада 2021 року.

003
004
005