АДРЕСА:

м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 36 (8-поверх)
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

СТРУКТУРА ВІДДІЛУ
ОБСЛУГОВУЮЧОГО ПЕРСОНАЛУ

Комендант;
Сторож;
Прибиральник службових приміщень;
Прибиральник територій;
Гардеробник, кастелянка;
Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків;
Маляр-штукатур;
Старший виконавець робіт.

Положення про відділ

Основні завдання відділу обслуговуючого персоналу:

1. Розвиток та вдосконалення матеріально-технічної бази університету в обсязі виділених Кабінетом Міністрів фондів та асигнувань.
2. Проведення системи необхідних заходів, направлених на господарське забезпечення навчального процесу, навчально-лабораторних та службових приміщень господарським інвентарем та зберігання їх експлуатаційних якостей у встановлені нормативні строки.
3. Організація технічно-грамотної експлуатації всіх споруд, які знаходяться на балансі університету - будівель, інженерних систем та обладнання, вчасне проведення системних ремонтів з метою довгострокового експлуатаційного зберігання, забезпечення пожежної безпеки та безпечних умов праці.
4. Господарське забезпечення побуту, відпочинку студентів, аспірантів та співробітників, утворення необхідних умов для безперервної роботи навчальних корпусів, гуртожитків, спортзалу.
5. Підтримування у навчальних корпусах, гуртожитках надійного перепускного та паспортного режиму, виконання розпорядку дня, санітарного стану приміщень та прилеглих до них територій, забезпечення ощадного витрачання паливно-енергетичних та матеріальних ресурсів.
6. Підбір, розстановка кадрів структурних підрозділів, які входять до складу відділу обслуговуючого персоналу, мобілізація колективу відділу обслуговуючого персоналу на вчасне та якісне виконання поставлених завдань.
7. Господарське забезпечення навчального процесу, утримання в належному стані та санітарно-гігієнічному порядку всіх навчально-лабораторних, службових та побутових приміщень у навчальних корпусах, а також на закріпленій за університетом території.
8. Розробка річних перспективних планів розвитку та вдосконалення матеріально-технічної бази університету, річних планів планово-попереджувального ремонтів будівель, споруд, інженерних систем та обладнання.
9. Вчасне проведення згідно із затвердженими ректоратом планами-графіками ремонту усіх видів будівель, споруд, інженерних систем та обладнання, своєчасна ліквідація наслідків аварій.
10. Вчасна підготовка всіх об'єктів університету до нового навчального року, до роботи у зимовий період.
11. Проведення постійного контролю за дотриманням штатної дисципліни, контроль за збереженням та належним використанням паливно-енергетичних ресурсів, меблів, господарського, культурно-побутового інвентарю, будівельних матеріалів, обладнання та механізмів, достовірне списання матеріальних цінностей, утримання матеріальних збитків з винуватців.
12. Утворення нормальних умов праці, забезпечення пожежної безпеки, вдосконалення охорони всіх об'єктів університету.

 

Довідник відділу обслуговуючого персоналу

1. Звіт про відповідність стану адміністративних корпусів та гуртожитку до проведення навчального процесу за 2018 рік

1. Звіт про забеспечення матеріально-технічної бази університету

1. Звіт про роботу відділу у 2019 році