АДРЕСА

м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 36 (8-поверх)
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Положення про відділ

  1. Розвиток  та вдосконалювання матеріально-технічної бази університету в обсязі виділених Кабінетом Міністрів фондів та асигнувань.
  2. Організація технічно-грамотної експлуатації всіх інженерних систем та обладнання, вчасне проведення регламентних ремонтів, з метою їх довгострокової і безпечної експлуатації.
  3. Контроль за належним технічним станом обладнання  навчально-лабораторних, службових та побутових приміщень у навчальних корпусах і гуртожитках.
  4. Підготовка заявок на необхідні для потреб університету експлуатаційні матеріали, інструменти і засоби механізації.
  5. Участь в розробці річних перспективних планів розвитку та вдосконалення технічної бази університету, річних планів капітального і поточного   ремонтів  інженерних систем та обладнання.
  6. Вчасна організація, згідно із затвердженими ректоратом планами, ремонту інженерних систем та обладнання, своєчасна ліквідація наслідків аварій.
  7. Забезпечення безперервної роботи системи центрального опалення, водопостачання та водовідводу, електропостачання, газопостачання, вентиляції, засобів зв'язку, обладнання та механізмів.
  8. Вчасна підготовка всіх об'єктів університету до нового навчального року, до роботи у зимовий період.
  9. Своєчасне підготовка і укладання договорів на виготовлення проектно-кошторисної документації на об'єкти капітального ремонту, технічне обслуговування обладнання, механізмів.
  10. Проведення постійного контролю за правильним використанням та  збереженням  запчастин, інструменту, обладнання та механізмів.