29 жовтня 2018 року у м. Старобільськ на базі КЗ "Старобільський медичний коледж" було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

   Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі невідкладної допомоги, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи зі Старобільська, Северодонецька, Рубіжного, Лисичанська, Білокуракіного, Новопскова, Мілового, Біловодська, Попаснянського та Новоайдарського районів, Станиці Луганської.

   На початку конференції Волошин О.М. від імені Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України привітав Герасимову Лідію Василівну, лікаря-педіатра із смт. Станиця Луганська з 80-річним ювілеєм.

   З доповідями на актуальні теми практичної педіатрії виступили голова Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, доцент Волошин О.М., доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями Осичнюк Л.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, завідуюча дитячим соматичним відділенням КУ «ЦМЛ» (м. Рубіжне) Чередніченко Г.М. та асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, лікар-педіатр-неонатолог педіатричного відділення КУ «МБЛ» (м. Сєвєродонецьк) Лесик І.А.

   Запрошена на конференцію менеджер ТОВ «Мікротестлаб» Несмашна А.М. презентувала доповідь на тему «Сучасні лабораторні аналізи. Переваги».

   Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України висловлює щиру подяку директору КЗ "Старобільський медичний коледж" Тарасенку Ігору Миколайовичу за сприяння в організації та проведені конференції.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo