21 березня 2019 року у м. Сєвєродонецьк на базі КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» (амбулаторія № 2) було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

   Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи з багатьох міст і районів Луганської області.

   З доповідями за актуальними питаннями практичної педіатрії виступили голова Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, доцент, завідуючий кафедрою педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Волошин О.М., доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Донцова К.М., асистенти кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Ракова К.В. і Чумак О.Ю.

   На конференції було продемонстровано відеозапис доповіді професора кафедри підліткової медицини ХМАПО Страшок Л.А. за темою «Порушення статевого розвитку підлітків».

   У конференції також прийняла участь завідувач лабораторією ТОВ «Мікротестлаб» Маснєва Л.П. та регіональний менеджер компанії «Нутриція» Бондаренко Наталія з короткими інформаційними повідомленнями.

   Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України висловлює щиру подяку за сприяння та допомогу в організації та проведенні конференції заступнику директора КМП «СЦ ПМСД» Абакумовій Н.М.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo