23 травня 2019 року у м. Лисичанськ на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

   Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи з багатьох міст і районів Луганської області.

   З доповідями за актуальними питаннями практичної педіатрії виступили голова Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, доцент, завідуючий кафедрою педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Волошин О.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Ракова К.В., клінічний ординатор кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Сергієнко Я.В., лікарі-інтерни педіатри Кремезна А.В., Гофман Т.В. та Карпенко Я.М.

   У конференції також прийняла участь регіональний менеджер компанії «Нутриція» Бондаренко Наталія з інформаційними повідомленням «Сучасні підходи дієтотерапії у дітей з алергією на білок коров’ячого молока».

   Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України висловлює щиру подяку за сприяння та допомогу в організації та проведенні конференції головному лікарю «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1» (м. Лисичанськ) Яїцькій Тамарі Миколаївні.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo