Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна
СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2019 рік)


До уваги студентів!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі телевізійних програм і фільмів «Країна майбутнього!», що проводить Департамент освіти і науки Луганської обласної держадміністрації.

Телевізійні тематичні програми та фільми про спортивну та фізкультурно-оздоровчу роботу повинні висвітлювати широкі аспекти сучасного життя. Це може бути розповідь про заходи, присвячені фізичному вихованню в родині, навчальному закладі, населеному пункті, тощо. Героєм програми або фільму може бути переможець обласних, міських змагань, тренер-викладач спортивної школи, вчитель фізичної культури, ветеран спорту або рядовий учасник різноманітних змагань. Це може бути сюжет про розвиток ідей олімпізму, фізкультурно-оздоровче або спортивне свято чи авторське відображення стану фізичної культури

Номінації:
- «Україна - спортивна країна»;
- «Проблеми в сфері спорту»;
- «Олімпійці Луганщини – від витоків до майбутнього».

Телевізійні програми та фільми, хронометраж яких не перевищує 12 хвилин, приймаються оргкомітетом до 1червня 2019року.

Детальна інформація за телефоном: 050 868 04 85 Питрович Ірина Ярославівна електронна адреса: lg-kfvs@i.ua


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги студентів та інтернів!

Клініка естетичної медицини Vidnova запрошує взяти участь у конкурсі есе на тему «Краса – різноманітна і багатогранна як саме життя. Чи може зовнішня краса бути ідеальною, якщо вона не підкріплена внутрішньою красою?»

ПРИЗОВИЙ ФОНД КОНКУРСУ:
І місце 2000 грн.
ІІ місце 1500 грн.
ІІІ місце 1000 грн.

Положення конкурсу знаходиться за посиланням: https://vidnova.ua/esse.html

Бажаємо творчих успіхів!

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами.


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Щасливіші разом

Так просто — щастя дарувати!
І усмішку, щоб радістю цвіла.
Лиш треба доброту у серці мати,
І людяність, і трішечки тепла…

У березні увесь світ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ.

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами з цієї нагоди продовжила традицію реалізації творчого проекту «Happiness Day in SE «Luhansk state medical university». Цьогорічне гасло проекту «Щасливіші разом».

У День щастя ректорат, деканати, кафедри й структурні підрозділи університету отримали від організаторів та учасників проекту «листівки-щастівки», що містили серйозні й жартівливі побажання, які додали тепла й змусили посміхнутися.

Приємним сюрпризом стала презентація відеоролику «Щасливі разом у ДЗ «ЛДМУ», який створили студенти І курсу Кулік Світлана, Какуля Вікторія та Лавренко Денис.

Після перегляду відео з теплими посмішками й відкритим серцем охочі виразили своє бачення й розуміння того, що таке ЩАСТЯ, написавши десятки щирих побажань на «Сонцях щастя». З малюнків утворили одну, спільну на всіх, сонячну галактику «Щастя я бачу таким!». Роздивляючись рукотворні сонця, розумієш, що щастя поруч, що його можна дарувати і, даруючи, ставати щасливим. Безумовно, щастя в усіх має своє втілення, але в нас дуже багато спільного – того, що єднає, а не роз’єднує.

Усі хочуть бути щасливими, а життя стає щасливішим, коли ми разом.

P.S. Свято минуло, а яскравi свiтлини й відеоролик до Мiжнародного дня щастя продовожують створювати позитивний настрiй і додають тепла й сонця весняному дню. Хай вам щастить у всьому й завжди!(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -27 березня 2019р.

Нам відповідь ніколи не знайти!..

Дивне створіння – жінка. Одним поглядом може викликати велике почуття, одним порухом брови розвіяти його на порох. Її люблять і зневажають, обожнюють і затоптують, але все ж – стають перед нею на коліна.

27 березня в поетичній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами відзначали Всесвітній день поезії. Цьогорічна розмова присвячувалася Жінці. Жінці таємничій, непізнаній, прекрасній, звабливій, ідеальній і не зовсім ідеальній…

Чуттєві, щемливі, піднесені поетичні рядки у виконанні Альони Атоєвої, Романа Гулька, Івана Дудченка, Єлизавети Єфремової, Софії Клюєвої, Марини Мовлян, Андрія Носуля, Махмуда Фаргала, Зіяда Хамада, Марії Худякової, Анни Циби, Яни Шаматульської славили прекрасну в усьому Жінку українською, німецькою, арабською, французькою, російською мовами, намагаючись знайти на відповідь на одвічне питання: «Хто ж вона?»…
(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -26 березня 2019р.

Онлайн Євровікторина: перевір себе та вигравай призи!

Представництво ЄС в Україні запрошує спробувати себе у вікторині на тему Європи та Євросоюзу. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва ЄС в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.

Пройти вікторину можна на сайті www.euroquiz.org.ua

Долучайтеся! Грайте! Перемагайте!

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -22 березня 2019р.

Студенти-медики продемонстрували своє вміння дискутувати й стали переможцями дебатного турніру!

Наприкінці березня 2019 р. пройшли ігри міського дебатного турніру у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» серед команд учнівської та студентської молоді м.Рубіжного. У дебатних іграх на тему «Здобуття вищої освіти в Україні престижніше ніж за кордоном» наш університет представляли студенти медичного факультету Носалєва Марія, Кононцев Єгор, Мірошниченко Димитрій та Сович Іван за тренерської підтримки викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

За результатами І туру змагань команда студентів-медиків «Mens et ratio» вийшла у фінальний етап інтелектуальної гри. У фіналі наші студенти продемонстрували неабиякий інтелектуальний потенціал, риторичні здібності, навички аналітичного мислення й ВИБОРОЛИ ПЕРШІСТЬ ДЕБАТІВ.

Щиро вітаємо студентів-переможців бажаємо успіхів у навчанні, подальших інтелектуальних звершень та перемог!(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -09 березня 2019р.

Поетичний марафон до Дня народження Т. Г. Шевченка

9 Березня виповнюється 205 років з Дня Народження великого українського поета – Тараса Григоровича Шевченко.

Вже традиційно щороку кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами проводиться поетичний марафон – ушанування пам’яті Великого Кобзаря. Цьогоріч марафон пройшов у формі інтелектуальної вікторини. Студенти І курсу мали подолати 40 умовних кілометрів, що символізують складний життєвий і творчий шлях письменника.

Після напруженої боротьби перемогу з невеликим відривом здобула команда «Гайдамаки».

Тарас Шевченко – геніальна людина, яка прожила видатне життя і зробила неможливе для української культури. Якщо з Котляревського починається українська літературна мова, то з Шевченка починається українська самосвідомість. Давайте пом’янемо нашого поета, прозаїка, художника словом тихим і незлим, як він і заповідав, нічого не додумуючи і не відкидаючи.

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення марафону першокурсникам: Малишеву Олександру (гр. 4м), Губаренку Дмитру (гр. 4м), Карнаух Катерині (гр. 5м), Ушаковій Єлизаветі (гр. 5м) та активним учасникам вікторини.
(Натисніть на картинку для збільшення)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -До уваги студентів!

Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею заплановано проведення спільної інформаційної кампанії проекту U-Report, метою якої є підвищення громадської активності молоді та залучення її до соціально корисних ініціатив. Період проведення кампанії з березня по жовтень 2019 року.

Детальну інформацію про проект розміщено за посиланням: http://ukraine.ureport.in.


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Конкурс краси та мужності у ДЗ «Луганський державний медичний університет» - «МІС та МІСТЕР ЛДМУ – 2019»

28 лютого 2019 року у Актовій залі університету ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбулася найочікуваніша молодіжна подія року – конкурс краси та мужності «МІС та МІСТЕР ЛДМУ – 2019».

Конкурс «МІС та МІСТЕР ЛДМУ» допомагає розкрити сенс справжньої краси: тій, яка бере початок у внутрішніх якостях людини, його характер і способи життя.

Цей конкурс – це не просто боротьба за титул: на цьому святі краси учасники і своєю групою підтримки дарують оточенню море позитиву, посмішок і відмінного настрою. Усе це, завдяки спільній творчій діяльності, створює усеосяжну дружню і креативну атмосферу, яка, у свою чергу, підтримує у студентському середовищі значущість ідеалів дружби, взаємної підтримки, чесної гри і доброго відношення один до одного навіть у ситуації суперництва.

За жадані титули змагалися 12 найкрасивіших та найталановитіших студентів університету. Шість елегантних харизматичних хлопців і шість чарівних граційних дівчат протягом місяця кожен день після занять готувалися аби в один чудовий останній день зими подарувати усім свято і, найголовніше, подарувати його собі. А підтримати учасників у той важливий вечір прийшла ціла армія вболівальників! Рідні, друзі й однокурсники в залі віддавали фаворитам всю свою позитивну енергію: зустрічали приголомшливими оваціями та гучними словами підтримки! Учасників та гостей свята очікувала велика тематична фотозона від організаторов заходу.

Вже після першого яскравого виходу конкурсантів на сцену, стало очевидно, що глядачів чекає яскраве і незабутнє шоу. Учасники конкурсу дефілювали у вечірніх костюмах, порадували зал танцювальними номерами у національному стилі.

Блискучому й колоритному дійству передувала довга й важка підготовка учасників, яка була відображена у іскрометному відео, де було показано, що учасники конкурсу протягом місяця займалися з хореографом Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ», прийняли участь у професійній фото сесії, а дівчата відвідали майстер-клас з перукарського мистецтва.

До складу журі, перед яким стояв іноді нелегкий вибір, увійшли:

 • Голова журі - Завідуючий кафедрою педіатрії з дитячими інфекціями, к.м.н., доцент - Волошин Олександр Миколайович;
 • Директор філії Палацу Культури м. Рубіжне - Вєтрова Ольга Володимирівна;
 • Голова Індійської спільноти у Луганській області - доктор Муниш Кумар;
 • Директор та засновник студії краси, стилю та жіночності «INDIRA», (м. Рубіжне) - Копатова Анна;
 • професійний візажист-стиліст, викладач у студії краси, стилю та жіночності «INDIRA» - Солодка Анжеліка;
 • Директор Агентства організації свят (V&M show group) (м. Рубіжне) Бриков Марк

Люди, яким ми вдячні за їх небайдуже ставлення до нашого дійства, яких ми поважаємо, цінуємо за співпрацю і за підтримку. Це наші партнери та організатори:

 • Керівництво ДЗ «Луганський державний медичний університет» та Профспілкова організація співробітників університету;
 • Компанія «ACADEMIC SERVICE» та її Директор Мірзебасов Максим Абдулахович;
 • Оздоровчий комплекс «ВІЗИТ»;
 • Школа краси, стилю та жіночності «INDIRA» (м. Рубіжне);
 • Агентство організації свят (V&M show group) (м. Рубіжне);
 • Студія краси «BeGoodi» (м. Рубіжне);
 • Інформаційний партнер конкурсу - «Паралель медіа» (Інформаційне агентство Луганської області), та радіо ПУЛЬС-ФМ (Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне – 99.5 FM);
 • Фото - Салова Світлана;
 • Відео-зйомка - Бобровник Роман

Центр культури та дозвілля студентів дуже вдячний Вам за допомогу в організації цього свята краси!

У результаті, за підсумками усіх конкурсів журі обрало переможців. Так титул «МІСТЕР ЛДМУ – 2019» отримав студент 4 курсу медичного факультету з підготовки іноземних студентів - Радж Хадвайд, а володаркою титулу «МІС ЛДМУ – 2019» стала студентка 1 курсу медичного факультету Валерія Гордєйчик.

Далі за номінаціями:

 • «Віце-Містер ЛДМУ - 2019» - Фаргал Махмуд Алі Махмуд (медичний факультет, стоматологія 1 курс);
 • «Віце- Міс ЛДМУ - 2019» - Комісарова Катерина (медичний факультет 4 курс);
 • «Міс глядацьких симпатій» - Аль-Сьюф Раміта (фармацевтичний факультет 1 курс);
 • «Міс Грація» - Сім’яниста Юлія (медичний факультет, педіатрія 4курс);
 • «Міс Усмішка» - Комісарова Катерина (медичний факультет 4 курс);
 • «Міс Вишуканість» - Гордєйчик Валерія (медичний факультет 1 курс);
 • «Міс Артистичність» - Носалєва Марія (медичний факультет 3 курс);
 • «Міс Фотогенічність» - Лукашова Аліса (медичний факультет 4 курс);
 • «Міс Інтелектуальність» - Аль-Сьюф Раміта (фармацевтичний факультет 1 курс).

 • «Містер глядацьких симпатій» - Юрчук Віталій (медичний факультет 3 курс);
 • «Містер Інтелектуальність» - Ктітарєв Данило (медичний факультет 1 курс);
 • «Містер Харизма» - Сович Іван (медичний факультет 2 курс);
 • «Містер Усмішка» - Лукашов Влад (медичний факультет 3 курс);
 • «Містер Мужність» - Радж Хадвайд (медичний факультет з підготовки іноземних студентів 4 курс);
 • «Містер Стиль» - Фаргал Махмуд Алі Махмуд (медичний факультет, стоматологія 1 курс);
 • «Містер Артистичність» - Юрчук Віталій (медичний факультет 3 курс).

Фіналісти конкурсу були нагороджені дипломами, подарунковими сертифікатами від «ACADEMIC SERVICE», а також отримали подарунки від партнерів заходу.

В.о. Завідувача Центру культури та дозвілля студентів
Соловйова Марина Сергіївна(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Міський конкурс краси "Я - Українка"

Дорогі дівчата, студентки нашого університету!.

Є можливість спробувати свої сили на міському конкурсі краси!

Відбірковий тур відбудеться 2 лютого у міському Палаці культури о 15:00 (у малій залі)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Вітаємо переможців!

У лютому 2019 року відбувся заключний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Стало вже доброю традицією вітати з призовими місцями в цих конкурсах студентів нашого університету.

Цього року вітаємо Фесенко Альону (І місце), Мовлян Марину (ІІІ місце) за перемогу в конкурсі імені Тараса Шевченка та Кулик Світлану (І місце) за перемогу в конкурсі імені Петра Яцика.

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами(Натисніть на картинку для збільшення)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -Хай буде ваша хата Радістю багата!

У ніч під старий Новий рік за давньою народною традицією справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами, забавами й багатою кутею – свято Маланки та Василя. По всій Україні, від Таврії до Гуцульщини, гурти ряджених традиційно щедрують і «водять Козу» – маланкують, відганяючи тим самим злих духів і забезпечуючи людям добробут та здоров’я у новому році.

Котрий рік поспіль, популяризуючи кращі українські традиції, студенти нашого університету під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами привітали колектив ДЗ «ЛДМУ» із цим святом.

Ряджені, на чолі з Маланкою та Василем, віншували господарів, зичили всім щастя, здоров’я, добробуту й миру.

І в вас, і в нас, хай буде гаразд,
Щоб ви і ми щасливі були!(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -28 лютого 2019 року відбудеться грандіозне шоу у
ДЗ «Луганський державний медичний університет»
«Міс та Містер ЛДМУ»

До участі у конкурсі запрошуються студенти 1-6 курсів ДЗ «ЛДМУ». Заявки приймаються до 20 січня 2019 року. Анкета учасника додається.

Відбірковий тур відбудеться 31 січня 2019 року у Центрі культури та дозвілля студентів.

Фінал конкурсу – 28 лютого 2019 року- # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # - # -

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році
Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.