Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Контрактний відділ

Планово-фінансовий відділ

Відділ матеріально-технічного постачання

Канцелярія

Інформаційно-аналітичний відділ

Відділ ординатури та аспірантури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Ліцензії та сертифікати

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна ””


2015 -//- 2016 -//- 2017

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2018 рік)

На Всеукраїнському фестивалі гумору «Українська Медична Ліга» (м. Харків) успішно виступила команда КВК Луганського державного медичного університету


ІІІ Всеукраїнський фестиваль гумору КВК «Українська Медична Ліга» серед медичних ВНЗ країни проводився з 2 по 4 квітня 2018 р. у місті Харків. ДЗ «Луганський державний медичний університет» на цьому Фестивалі був представлен збірною командою КВК «Пироги Пирогова».

Гра проходила у Актовому залі Харківського національного медичного університету. У ній брали участь молодіжні студентські команди з медичних закладів Києва, Харкова, Рубіжного, Полтави та Краматорська. Команда нашого університету зайняла почесне ІІІ місце, та стала володарем Кубка, Дипломів та різноманітних сувенірів.

Колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» бажає команді «Пироги Пирогова» не зупинятися на досягнутому, а тому й далі продовжувати поповнювати свій репертуар новим іскрометним гумором.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Танцювальний колектив «MODERN» Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» - переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «GRAND MUSIC FEST» (м. Харків)


Наприкінці березня 2018 року танцювальний колектив «MODERN» Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» (художній керівник – Лєдовська Юлія Сергіївна) прийняв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «GRAND-MUSIC FEST» (м. Харків). Дівчата зайняли II місце в номінації «Хореографічне мистецтво» - жанр «Modern dance» та стали Лауреатами II ступеню.

Жури фестивалю:
Герман Юрченко (Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, голова ПОВ «Національна всеукраїнська музична спілка»);
Мілена Лейбук (Президент міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «GRAND-MUSIC FEST», Заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор центру естетичного розвитку, балерина, суддя асоціації естрадного танцю України);
Віталій Нечитайло (Президент міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «GRAND-MUSIC FEST», Голова МГО «Європейська молодіжна ліга», Заслужений діяч естрадного мистецтва України).

Учасники танцювального колективу на досягнутому зупинятися не збираються. Надихнувшись і зарядившись емоціями, готові до подальшої наполегливої праці у танцювальному залі. Ми дуже раді за переможців і бажаємо танцювальному колективу «MODERN» нових успіхів у такій благородній справі!
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

КУБКИ ПЕРЕМОЖЦІВ НАШІ!


17 березня 2018 року в Чернівецькій обласній філармонії відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Студенти університету Данько Ірина (І курс) та Шаповалов Олексій (ІІ курс), які посіли призове перше місце, взяли участь у нагородженні та Гала-концерті. Хист та наполегливість, неймовірна чуттєвість та переконлива майстерність, сучасне оригінальне виконання класичного твору Лесі Українки «Contra spem spero ...» привернули увагу журі, а численна глядацька аудиторія зустріла виступ наших учасників у філармонії заслуженими бурхливими оплесками.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Задля спільної перемоги працювали: викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами; Бриков Марк та Бобровник Роман (ІV курс), Сердюк Владислав та Цеберський Костянтин (ІІІ курс) за сприяння Агенції організації свят «V&M show group» та МКУ «Палац культури» м.Рубіжне.

Вітаємо ДЗ «Луганський державний медичний університет» із перемогою у Всеукраїнському конкурсі ! ! !


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

«МУЗА В БІЛОМУ ХАЛАТІ»


Під такою назвою 23 березня пройшла традиційна весняна зустріч у поетичній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

У день поезії йшлося про НАДталановитих людей. Людей, які поєднали в собі царину поетичного слова та найгуманнішу в світі професію лікаря. Під час зустрічі лунали різножанрові поетичні рядки знаних і незнаних українських лікарів-поетів різних часів: Степана Руданського й Михайла Качалуби, Олександра Тесленка й Віталія Коротича, Іона Дегена й Володимира Гаухмана…


(Натисніть на картинку для збільшення)

Серед лікарів є чимало поетів. Славиться й наша Alma mater талановитими людьми. Людьми, які органічно поєднують поетичне слово й служіння людям. Проникливо звучали у виконанні студентів поезії лікаря, професора, доктора медичних наук і поета Ярослава Миколайовича Кремінського.

Його робота – посестра поета,
В якій не місце примхам аритмій,
В якій склепіння перевтоми вій
І ніжне соло радості кларнету …
(Я.Кремінський)

Окрасою зустрічі став виступ доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри мікробіології, гігієни та екології Ігоря Славовича Гайдаша із власним поетичним доробком.

Украина, Украина!
Ты одна лишь мной любима!
Или дочкой Украины! (І.Гайдаш)

Щире слово талановитого автора довело, що в жодній професії матеріальне з духовним не переплітається так тісно, як у професії лікаря.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Тематично-ігровий тренінг «Молодь Луганщини проти дискримінації та расизму»


Тематично-ігровий тренінг з такою назвою провів 21 березня 2018 року Луганський обласний центр народної творчості при підтримці управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Цей захід відбувся для студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» у Центрі культури та дозвіллі студентів. Модераторами виступили Анжела Филипська, завідуюча науково-методичним відділом з організації культурно-дозвілєєвої діяльності ЛОЦНТ та Ірина Брігідер, завідуюча відділом мистецтв Рубіжанської центральної бібліотеки. На заході також була присутня Вікторія Сидорчук, головний спеціаліст відділу мистецтв, культурно-методичної роботи управління культури, національностей та релігій ЛОДА.

Інноваційна форма проведення зустрічі, яка була запропонована модераторами, допомогла залучити до спілкування не тільки молодь. Спільно з представниками старшого покоління студенти не лише виявили актуальні питання, а й визначили шляхи вирішення проблем між національної нетерпимості у суспільстві. В процесі обговорення присутні дістали висновку, що на Луганщині майже не має проявів расизму, а нетерпимість виникає у першу чергу через відсутність знать про культуру, звичаї, життєвий уклад та світогляд представників інших національностей.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Висновком заходу, з яким погодились усі учасники тренінгу стало ствердження, що расизм, ксенофобія, етнічна дискримінація – це реальна небезпека розвитку людства і тільки ведення активного діалогу є необхідним для того, щоб культурне розмаїття стало джерелом та чинником об’єднання, збагачення суспільства.

Наприкінці заходу присутні у залі студенти та гості вечора змогли насолодитися дивовижним живописом, який створює студентка заочної форми навчання фармацевтичного факультету ДЗ «ЛДМУ» Ковальова Марина.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Вітаємо з Міжнародним Днем Щастя!
The 20th of March is the International Day of Happiness!
Share happiness and be part of something amazing…

20 березня, у день весняного рівнодення, світ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ. Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами охоче долучилася до святкування Міжнародного Дня Щастя та реалізувала разом зі студентською молоддю творчий проект «We are happy!».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Перегляд відеороликів «Що таке щастя?» та «What makes you happy?» надихнув студентів І та ІІ курсів медичного факультету створити власні «Листівки щастя». З теплими посмішками та відкритим серцем, усього лише за кілька хвилин, учасники виразили своє бачення й розуміння того, що таке ЩАСТЯ, виготовивши власноруч десятки креативних малюнків. З малюнків утворили один, спільний на всіх, колаж «Щастя я бачу таким!».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Усі учасники проекту «поділилися своїм щастям» з іншими, отримали позитивні емоції та приємні враження й дійшли висновку, що щастя завжди поруч із нами, його можна знайти у найпростіших речах, які надають нашому життю яскравих фарб.

Бажаємо всім і кожному бути щасливим!


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Зі святом українські добровольці!


В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Його встановлено рішенням Верховної Ради у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Саме завдяки героям, які за покликом серця стали на захист своєї Батьківщини, їх мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Загалом у конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів, що згодом ввійшли у військові частини силових структур.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Студенти ДЗ «ЛДМУ» та викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами побували на урочистому заході присвяченому Дню українського добровольця, який відбувся у Рубіжанському політехнічному коледжі ім. О.Є. Порай-Кошиці ЛНУ ім. Тараса Шевченка. Студенти медичного університету привітали добровольців та висловили свою шану та повагу героям-патріотам, які віддано присвятили своє життя служінню Україні.


(Натисніть на картинку для збільшення)

У кінематографічній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Аеропорт» про мужніх захисників Донецького аеропорту.(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

07.03.2018 року – Виступ студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї


7 березня 2017 року у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї відбувся святковий весняний концерт. Вже за доброю традицією колектив ліцею запросив творчий колектив Центру культури та дозвілля ДЗ «Луганський державний медичний університет» виступити у якості запрошених гостей. Дівчата з колективу «MODERN» зворушливо виконали композицію «Соколонько».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Глядачі, які були присутні в залі з оплесками зустрічали та проводжали наших талановитих дівчат.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

06.03.2018 року – «Жінка. Весна. Кохання»


На базі МКУ «Палац культури» відбувся урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Концертна програма була розроблена таким чином, що прийшлася до душі абсолютно кожному. Доказом цього стали вдячні оплески задоволених глядачів та вигуки «браво».


(Натисніть на картинку для збільшення)

На початку заходу свої вітання жінкам висловили міський голова С.Хортів та директор НПП «Зоря» А.Чернєцов. Захід включив 29 концертних різнопланових номерів, які були підготовлені колективами та солістами МКУ «Палац культури», а також запрошеними гостями.

В якості ведучого даного заходу адміністрація МКУ «Палац культури» запросила Дмитра Дидору - студента 3 курсу ДЗ «Луганський державний медичний університет». Дмитро впорався зі своєю роботою на відмінно, зал зустрічав його оплесками. Адміністрація МКУ «Палац культури» та Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» висловлює Дмитру подяку в проведенні міського заходу.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

24.02.2018 - Міський конкурс краси та молодості «Я Українка!»


У міському Палаці Культури м. Рубіжне відбувся конкурс краси та молодості «Я Українка!», в якому брали участь чарівні, ніжні, креативні дівчата з навчальних закладів міста. Організаторами виступили Міська комунальна установа «Палац Культури» Рубіжанської міської ради Луганської області за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

Одинадцять конкурсанток змагалися за найголовніший титул у таких конкурсах: конкурс-візитка «жива традиція»; танцювальний конкурс «Танок української краси»; конкурс талантів «Таланти твої, Україно!», та вечірньої сукні. Всі учасниці продемонстрували свої артистичні, інтелектуальні, творчі уміння і навички. Найцікавішим звичайно видався конкурс талантів.


(Натисніть на картинку для збільшення)

ДЗ «Луганський державний медичний університет» гідно і на високому рівні представили наші чарівні дівчата: Сергєєва Валерія (3 курс), яка отримала Титул «Міс Талант» та Маіті Аніндіта (2 курс), яка стала Першою Віце-міс Краси.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Шановні наші дівчата, нехай щастить Вам у житті,чистих рос Вам, мудрої думки, краси. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з Вас – найкраща!

Адміністрація МКУ «Палац Культури» та Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» висловлює подяку студентам ДЗ «ЛДМУ» (Кислиця Микита (3 курс), Лубенець Едуард (3 курс), Гнатенко Станіслав (3 курс) Опаров Георгій (3 курс), Кучер Валерій (2 курс), Аксенченко Марк (3 курс), Кушнарьов Владлен (1 курс) та Мохов Ернест (1 курс) у допомозі в організації даного заходу.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Запрошуємо всіх студентів ДЗ «ЛДМУ» до кінотеатру у Центр культури та дозвілля студентів!!!


24 лютого 2018 року
Показ кінофільму "Чудо-жінка"
Початок о 14:00


(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

21 лютого – Міжнародний день рідної мови


«Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію», - говорила Леся Українка. Адже територію можна відвоювати, а коли вмирає мова, то вмирає і нація. Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації. Саме у ній відображено і зафіксовано найглибші витоки свідомості народу та його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання. Мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій, творець культури,вона репрезентує народ у світі, є етнічним кодом нації.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Викладачі кафедри іноземних мов з українською та латинською мовами21 лютого провели лінгвістичну гру «Безмежний океан рідної мови». Усі учасники команд показали високий рівень знань, а звання «Кращі знавці української мови» здобула команда «Я люблю українську мову» групи 10 м, ІІ курсу.(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

21.02.2018 - МІЖНАЦІОНАЛЬНЕ ЧАЮВАННЯ


21 лютого 2018 року в м. Старобільськ за підтримки та участі управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру народної творчості, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.О. Горького, відбувся обласний тематичний захід «Мова – душа кожної національності», присвячений Міжнародному дню рідної мови.


(Натисніть на картинку для збільшення)

У затишному залі бібліотеки звучали різні мови. Зачитування віршів на хінді, івриті, грузинською, польською, німецькою та російською мовами, а також багатомовний і поліфонічний спів. З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик; заступник начальника управління – начальник відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації Олександр Козенко та голова асоціації працівників та аматорів сфери культури Луганської області Ірина Божич.Ведучі заходу - співробітники бібліотеки провели вікторину "Вгадай мову". Вони називали мовні особливості тієї чи іншої національності, а гості відгадували, про яку мову або ж країну йдеться.
Брали до уваги лише ті мови, носії або ж представники яких були присутні в залі. Так гості досить легко відгадали Польщу, Індію, Грузію, Ізраїль, Узбекистан, Україна та Німеччину. Про особливості національної мови та країнах розповідали:
- Олена Удовенко, представник районного товариства любителів польської мови та культури "Міст надії";
- Соловйова Олімпіада, яка представляла Сєвєродонецьке відділення Луганського благодійного фонду "Хесер-Мер";
- Заслужений працівник культури Олександр Кельш прекрасно поспілкувався з гостями німецькою і навіть зачитав мовою оригіналу уривок з поеми Гете;
- Ніно Лемонжава з дочками розповідали про рідну Грузії на вишуканість грузинською мовою.

Справжнім подарунком для кожного став виступ студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Студент Асілбек Маможонов з Узбекистану студент прочитав на рідній мові кілька віршів і навіть переклав їх на російську. Дівчата студентки з Індії поділилися особливостями своєї рідної країни.
В кінці заходу кожен приєднався до акції "Моєю мовою про мир", поділившись побажаннями миру для України на різних мовах.
Про українську мову розповіли Артисти народного театру мініатюр "Шукачі" Старобільського РДК, представивши потужний виступ "Герої не вмирають".

Директор бібліотеки Світлана Моісєєва також привітала гостей зі святом та подякувала за те, що кожен відгукнувся на запрошення. «Велика дяка тим, хто приєднався сьогодні до нас. У День рідної мови до бібліотеки завітало набагато більше представників різних національностей, аніж минулого року. Отож сподіваємося, що наступного року це свято відзначимо ще яскравіше», – поділилася пані Світлана.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

20.02.2018 - У ДЗ «Луганський державний медичний університет» вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні


Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає.

20 лютого в Україні вшановуються Герої Небесної Сотні та подвиг учасників Революції Гідності, яка кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався українцям дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Саме в цей день на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами пройшли заходи на вшанування загиблих патріотів. У читальному залі кафедри відбулася презентація фотовиставки «А сотню вже зустріли небеса» та огляд літератури «Революція Гідності. Згадаймо головне».Студенти груп ІІ курсу 1м, 18лм, 19лм та 8с І курсу взяли участь у тематичному заході «На варті неба». Хвилина мовчання та вогонь свічок стали даниною тим, хто навічно пішов від нас заради торжества справедливості, незалежності і свободи України. Вічна пам'ять загиблим героям!
(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

17.02.2018 - Святковий концерт «Мелодія сердець»


«Мелодія сердець» - під такою назвою 17 лютого 2018 року у великому залі міського Палацу Культури відбувся великий святковий концерт, присвячений Дню всіх закоханих.

Цей захід відбувся спільно з Центром культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Наші чарівні ведучі – Дідора Дмитро та Бєлякова Тетяна подарували незабутні враження глядачам. Зі сцени вони міркували з приводу ідеальної дівчини і справжнього чоловіка, ділилися своїми почуттями та спогадами.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Нарівні з творчими колективами та солістами міського Палацу Культури свій святковий настрій глядачеві дарував вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» Луганського державного медичного університету.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Кожна музична композиція була пройнята любов’ю та теплом. Кожен вихід на сцену зустрічали бурхливими оплесками. Овації і ще раз овації були гідною нагородою артистам, які подарували глядачам незабутнє відчуття свята і радості.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

14.02.2018 - Our students am usedly took part in different romantic contests on St. Valentine'sDay!


День святого Валентина, мабуть, найромантичніше свято, яке активно відзначають практично в кожному куточку світу. 14 лютого – джерело позитиву та святкового настрою, коли прийнято дарувати подарунки, говорити теплі слова та зізнаватися у своїх почуттях.(Натисніть на картинку для збільшення)

У цей романтичний день вже котрий рік поспіль кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами проводить пізнавально-розважальну програму, що має на меті висвітлення звичаїв та традицій, культурних відмінностей у святкуванні Дня Святого Валентина в англомовних країнах та Україні.(Натисніть на картинку для збільшення)

У насиченій оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами та привітаннями програмі, охоче взяли участь вітчизняні та іноземні студенти нашого закладу. Члени команд виступили у ролі закоханих поетів, художників та співаків. Учасники чуттєво продекламували вірші українською, англійською, французькою та бенгальською мовами. Фіналом дійства стало виконання в караоке романтичної англійської пісні «You are my sunshine!».
Святкова атмосфера та чудовий настрій стали приємним подарунком для всіх, хто взяв участь у святі!


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

8.02.2018 - «МІС ЛДМУ – 2018». Свято краси та грації у ДЗ «Луганський державний медичний університет»


8 лютого 2018 року в Актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» пройшов конкурс краси і грації «Міс ЛДМУ–2018». Організатором конкурсу виступив Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Головне завдання конкурсу - виявлення талановитої та обдарованої молоді серед студентів університету, залучення їх до активного громадського життя навчального закладу та культурно-естетичного виховання.
Під час проведення конкурсу краси «Міс ЛДМУ-2018» конкурсантки демонстрували свої вміння в 4-х номінаціях (український стилізований костюм, інтелектуальний конкурс, конкурс талантів, дефіле - вихід у вечірніх сукнях). У перерві між конкурсами виступали творчі колективи Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ»: «Мрія», «Ліріка» і вокаліст Дмитро Дідора та запрошений колектив «Натхнення».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Конкурс краси збирає не тільки найкрасивіших дівчат, але і обдарованих для того, щоб відзначити красу, талант і чарівність конкурсанток. Творчий конкурс, як завжди найскладніше випробування. Нашим красуням необхідно було проявити свій талант, показати красу своєї душі і підкорити серця глядачів і компетентного журі. Нашим дівчатам це більшою мірою вдалося.
Оцінювали наших конкурсанток компетентне журі, а саме Завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, к.м.н., доцент Волошин Олександр Миколайович; Директор української філії школи Моделей «IB Models», Віце-Міс Північний Донбас 2006 Паніна Наталя; Директор ресторану «АНІ» Арман Мхітарян; сімейний фотограф Анна Рей; Власник Агенції організації свят V & M show group - Бриков Марк ; стиліст-візажист, - Солодка Анжела.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Усі дівчата отримали почесні тітули та заохочувальні призи.
Тітул «МІС - ОНЛАЙН» отримала Данько Ірина (1 курс).
Тітул «МІС ОРИГІНАЛЬНІСТЬ» отримала Аніндіта Маіті (2 курс)
Тітул «МІС СТИЛЬ» отримала Безверхая Ольга (2 курс)
Тітул «МИС ТАЛАНТ» отримала Ринза Вікторія (1 курс)
Тітул «МІС УСМІШКА» отримала Дробот Олександра (5 курс)
Тітул «МІС ФОТОГЕНІЧНІСЬ» отримала Данько Ірина (1 курс)
Тітул «МІС БІЛИЙ ХАЛАТ» Третяк Соф’я (2 курс)
Тітул «МІС ГРАЦІЯ» Разенкова Марина (1 курс)
Диплом з титулом «ВІЦЕ МІС ЛДМУ-2018» та подарунок (можливість навчатися у школі моделей) отримала Сергєєва Валерія (3 курс)


(Натисніть на картинку для збільшення)

Диплом з титулом «МІС ЛДМУ-2018» та діадему отримала АНІНДІТА МАІТІ (2 КУРС).


(Натисніть на картинку для збільшення)

Центр культури та дозвілля студентів висловлює подяку
- Адміністрації університету за допомогу в організації даного заходу;
- Агентству організації свят V&M show group;
- Українській філії школи моделей «IB MODELS»;
- Українському бренду одягу ручної роботи «KES LOVE»
- Студії фітнеса та танцю «БАРБАРІС»;
- Ресторану «АНІ»;
- Спорт-клубу «Фіт-база» (Оздоровчий комплекс «Візіт»);
- Сімейному фотографу Анні Рей;
Інформаційний партнер конкурсу краси та грації «МІС ЛДМУ – 2018» - «Паралель медіа» (Інформаційне агентство Луганської області), та радіо ПУЛЬС-ФМ (Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне – 99.5 FM).


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:

Ще більше інформації можно побачити на інтернет - ресурсі "Паралель медіа":

 


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

05.02.2018 - Мисс ЛДМУ
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

25.01.2018 - Мисс ЛДМУ
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

19.01.2018 - Господарідобрі, зустрічайте, Щедрівникамдверівідчиняйте!


Середина січня – царство Василя й Маланки, які традиційно хазяйнують в Українінапередодні Щедрого вечора, несучuв кожну оселю побажання здоров’я, добробуту, усіляких гараздів. Котрий рік поспіль маланкувалищедрівники і в нашому навчальному закладі.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Вітали співробітників університету – водилиКозу, танцювали, співали й дарували піднесений настрій – студентиІ-го курсу: Бондарчук Ніна, ДейПрітха, КенжабоєвРахмоналі, Кудрявцев Сергій, Мордига Аліна, Нєдовєсова Вікторія, ПанджаСабіасачі, СенБісвасПуджа, Сосюра Олена, Сушко Владислав, Чередниченко Дмитро та Якименко Ілля під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

Хай у Вас родиться жито-пшениця,
Горох-чечевиця і всяка пашниця. Щоб на майбутнійрікбулобільшеніжторік,

– примовляла наша Кізонька, а гурт ряджених злагоджено й бадьоро додавав:

Щоббули у своїйхаті,
Ви щасливі та багаті!
Щедрий вечір, добрий вечір!

(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

12.01.2018 - Старий Новий Рік!


У ніч з 13 на 14 січня українці відзначають Старий Новий Рік. Напередодні свята 12 січня 2018 року у міському Палаці Культури (м. Рубіжне) відбувся святковий концерт, в якому запропонували виступити Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» та солістка Ірина Данько дуже гармонійно виглядали на одній великій сцені з творчими колективами Палацу Культури.(Натисніть на картинку для збільшення)

Тепла, домашня атмосфера, позитивом позначилася на загальному настрої, і вечір пролетів непомітно.


(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році

Перелік науково-практичних конференцій у 2018р.


Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.