Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Кафедри Абітурієнтам Новини Контакти Гуртожиток

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Контрактний відділ

Планово-фінансовий відділ

Відділ матеріально-технічного постачання

Канцелярія

Інформаційно-аналітичний відділ

Відділ ординатури та аспірантури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Ліцензії та сертифікати

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна ””


2015 -//- 2016 -//- 2017

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2018 рік)

Запрошуємо всіх студентів ДЗ «ЛДМУ» до кінотеатру у Центр культури та дозвілля студентів!!!


24 лютого 2018 року
Показ кінофільму "Чудо-жінка"
Початок о 14:00


(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

21.02.2018 - МІЖНАЦІОНАЛЬНЕ ЧАЮВАННЯ


21 лютого 2018 року в м. Старобільськ за підтримки та участі управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру народної творчості, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.О. Горького, відбувся обласний тематичний захід «Мова – душа кожної національності», присвячений Міжнародному дню рідної мови.


(Натисніть на картинку для збільшення)

У затишному залі бібліотеки звучали різні мови. Зачитування віршів на хінді, івриті, грузинською, польською, німецькою та російською мовами, а також багатомовний і поліфонічний спів. З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик; заступник начальника управління – начальник відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації Олександр Козенко та голова асоціації працівників та аматорів сфери культури Луганської області Ірина Божич.Ведучі заходу - співробітники бібліотеки провели вікторину "Вгадай мову". Вони називали мовні особливості тієї чи іншої національності, а гості відгадували, про яку мову або ж країну йдеться.
Брали до уваги лише ті мови, носії або ж представники яких були присутні в залі. Так гості досить легко відгадали Польщу, Індію, Грузію, Ізраїль, Узбекистан, Україна та Німеччину. Про особливості національної мови та країнах розповідали:
- Олена Удовенко, представник районного товариства любителів польської мови та культури "Міст надії";
- Соловйова Олімпіада, яка представляла Сєвєродонецьке відділення Луганського благодійного фонду "Хесер-Мер";
- Заслужений працівник культури Олександр Кельш прекрасно поспілкувався з гостями німецькою і навіть зачитав мовою оригіналу уривок з поеми Гете;
- Ніно Лемонжава з дочками розповідали про рідну Грузії на вишуканість грузинською мовою.

Справжнім подарунком для кожного став виступ студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Студент Асілбек Маможонов з Узбекистану студент прочитав на рідній мові кілька віршів і навіть переклав їх на російську. Дівчата студентки з Індії поділилися особливостями своєї рідної країни.
В кінці заходу кожен приєднався до акції "Моєю мовою про мир", поділившись побажаннями миру для України на різних мовах.
Про українську мову розповіли Артисти народного театру мініатюр "Шукачі" Старобільського РДК, представивши потужний виступ "Герої не вмирають".

Директор бібліотеки Світлана Моісєєва також привітала гостей зі святом та подякувала за те, що кожен відгукнувся на запрошення. «Велика дяка тим, хто приєднався сьогодні до нас. У День рідної мови до бібліотеки завітало набагато більше представників різних національностей, аніж минулого року. Отож сподіваємося, що наступного року це свято відзначимо ще яскравіше», – поділилася пані Світлана.


(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

20.02.2018 - У ДЗ «Луганський державний медичний університет» вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні


Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає.

20 лютого в Україні вшановуються Герої Небесної Сотні та подвиг учасників Революції Гідності, яка кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався українцям дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Саме в цей день на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами пройшли заходи на вшанування загиблих патріотів. У читальному залі кафедри відбулася презентація фотовиставки «А сотню вже зустріли небеса» та огляд літератури «Революція Гідності. Згадаймо головне».Студенти груп ІІ курсу 1м, 18лм, 19лм та 8с І курсу взяли участь у тематичному заході «На варті неба». Хвилина мовчання та вогонь свічок стали даниною тим, хто навічно пішов від нас заради торжества справедливості, незалежності і свободи України. Вічна пам'ять загиблим героям!
(Натисніть на картинку для збільшення)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

17.02.2018 - Святковий концерт «Мелодія сердець»


«Мелодія сердець» - під такою назвою 17 лютого 2018 року у великому залі міського Палацу Культури відбувся великий святковий концерт, присвячений Дню всіх закоханих.

Цей захід відбувся спільно з Центром культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Наші чарівні ведучі – Дідора Дмитро та Бєлякова Тетяна подарували незабутні враження глядачам. Зі сцени вони міркували з приводу ідеальної дівчини і справжнього чоловіка, ділилися своїми почуттями та спогадами.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Нарівні з творчими колективами та солістами міського Палацу Культури свій святковий настрій глядачеві дарував вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» Луганського державного медичного університету.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Кожна музична композиція була пройнята любов’ю та теплом. Кожен вихід на сцену зустрічали бурхливими оплесками. Овації і ще раз овації були гідною нагородою артистам, які подарували глядачам незабутнє відчуття свята і радості.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

14.02.2018 - Our students am usedly took part in different romantic contests on St. Valentine'sDay!


День святого Валентина, мабуть, найромантичніше свято, яке активно відзначають практично в кожному куточку світу. 14 лютого – джерело позитиву та святкового настрою, коли прийнято дарувати подарунки, говорити теплі слова та зізнаватися у своїх почуттях.(Натисніть на картинку для збільшення)

У цей романтичний день вже котрий рік поспіль кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами проводить пізнавально-розважальну програму, що має на меті висвітлення звичаїв та традицій, культурних відмінностей у святкуванні Дня Святого Валентина в англомовних країнах та Україні.(Натисніть на картинку для збільшення)

У насиченій оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами та привітаннями програмі, охоче взяли участь вітчизняні та іноземні студенти нашого закладу. Члени команд виступили у ролі закоханих поетів, художників та співаків. Учасники чуттєво продекламували вірші українською, англійською, французькою та бенгальською мовами. Фіналом дійства стало виконання в караоке романтичної англійської пісні «You are my sunshine!».
Святкова атмосфера та чудовий настрій стали приємним подарунком для всіх, хто взяв участь у святі!


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

8.02.2018 - «МІС ЛДМУ – 2018». Свято краси та грації у ДЗ «Луганський державний медичний університет»


8 лютого 2018 року в Актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» пройшов конкурс краси і грації «Міс ЛДМУ–2018». Організатором конкурсу виступив Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Головне завдання конкурсу - виявлення талановитої та обдарованої молоді серед студентів університету, залучення їх до активного громадського життя навчального закладу та культурно-естетичного виховання.
Під час проведення конкурсу краси «Міс ЛДМУ-2018» конкурсантки демонстрували свої вміння в 4-х номінаціях (український стилізований костюм, інтелектуальний конкурс, конкурс талантів, дефіле - вихід у вечірніх сукнях). У перерві між конкурсами виступали творчі колективи Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ»: «Мрія», «Ліріка» і вокаліст Дмитро Дідора та запрошений колектив «Натхнення».


(Натисніть на картинку для збільшення)

Конкурс краси збирає не тільки найкрасивіших дівчат, але і обдарованих для того, щоб відзначити красу, талант і чарівність конкурсанток. Творчий конкурс, як завжди найскладніше випробування. Нашим красуням необхідно було проявити свій талант, показати красу своєї душі і підкорити серця глядачів і компетентного журі. Нашим дівчатам це більшою мірою вдалося.
Оцінювали наших конкурсанток компетентне журі, а саме Завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, к.м.н., доцент Волошин Олександр Миколайович; Директор української філії школи Моделей «IB Models», Віце-Міс Північний Донбас 2006 Паніна Наталя; Директор ресторану «АНІ» Арман Мхітарян; сімейний фотограф Анна Рей; Власник Агенції організації свят V & M show group - Бриков Марк ; стиліст-візажист, - Солодка Анжела.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Усі дівчата отримали почесні тітули та заохочувальні призи.
Тітул «МІС - ОНЛАЙН» отримала Данько Ірина (1 курс).
Тітул «МІС ОРИГІНАЛЬНІСТЬ» отримала Аніндіта Маіті (2 курс)
Тітул «МІС СТИЛЬ» отримала Безверхая Ольга (2 курс)
Тітул «МИС ТАЛАНТ» отримала Ринза Вікторія (1 курс)
Тітул «МІС УСМІШКА» отримала Дробот Олександра (5 курс)
Тітул «МІС ФОТОГЕНІЧНІСЬ» отримала Данько Ірина (1 курс)
Тітул «МІС БІЛИЙ ХАЛАТ» Третяк Соф’я (2 курс)
Тітул «МІС ГРАЦІЯ» Разенкова Марина (1 курс)
Диплом з титулом «ВІЦЕ МІС ЛДМУ-2018» та подарунок (можливість навчатися у школі моделей) отримала Сергєєва Валерія (3 курс)


(Натисніть на картинку для збільшення)

Диплом з титулом «МІС ЛДМУ-2018» та діадему отримала АНІНДІТА МАІТІ (2 КУРС).


(Натисніть на картинку для збільшення)

Центр культури та дозвілля студентів висловлює подяку
- Адміністрації університету за допомогу в організації даного заходу;
- Агентству організації свят V&M show group;
- Українській філії школи моделей «IB MODELS»;
- Українському бренду одягу ручної роботи «KES LOVE»
- Студії фітнеса та танцю «БАРБАРІС»;
- Ресторану «АНІ»;
- Спорт-клубу «Фіт-база» (Оздоровчий комплекс «Візіт»);
- Сімейному фотографу Анні Рей;
Інформаційний партнер конкурсу краси та грації «МІС ЛДМУ – 2018» - «Паралель медіа» (Інформаційне агентство Луганської області), та радіо ПУЛЬС-ФМ (Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне – 99.5 FM).


Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:

Ще більше інформації можно побачити на інтернет - ресурсі "Паралель медіа":

 


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

05.02.2018 - Мисс ЛДМУ
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

25.01.2018 - Мисс ЛДМУ
(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

19.01.2018 - Господарідобрі, зустрічайте, Щедрівникамдверівідчиняйте!


Середина січня – царство Василя й Маланки, які традиційно хазяйнують в Українінапередодні Щедрого вечора, несучuв кожну оселю побажання здоров’я, добробуту, усіляких гараздів. Котрий рік поспіль маланкувалищедрівники і в нашому навчальному закладі.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Вітали співробітників університету – водилиКозу, танцювали, співали й дарували піднесений настрій – студентиІ-го курсу: Бондарчук Ніна, ДейПрітха, КенжабоєвРахмоналі, Кудрявцев Сергій, Мордига Аліна, Нєдовєсова Вікторія, ПанджаСабіасачі, СенБісвасПуджа, Сосюра Олена, Сушко Владислав, Чередниченко Дмитро та Якименко Ілля під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

Хай у Вас родиться жито-пшениця,
Горох-чечевиця і всяка пашниця. Щоб на майбутнійрікбулобільшеніжторік,

– примовляла наша Кізонька, а гурт ряджених злагоджено й бадьоро додавав:

Щоббули у своїйхаті,
Ви щасливі та багаті!
Щедрий вечір, добрий вечір!

(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

12.01.2018 - Старий Новий Рік!


У ніч з 13 на 14 січня українці відзначають Старий Новий Рік. Напередодні свята 12 січня 2018 року у міському Палаці Культури (м. Рубіжне) відбувся святковий концерт, в якому запропонували виступити Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет». Вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» та солістка Ірина Данько дуже гармонійно виглядали на одній великій сцені з творчими колективами Палацу Культури.(Натисніть на картинку для збільшення)

Тепла, домашня атмосфера, позитивом позначилася на загальному настрої, і вечір пролетів непомітно.


(Натисніть на картинку для збільшення)

-//-//-//-//-//-//-//-//-//-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Відрахування, поновлення, переведення і надання академічної відпустки

Foreign students

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Працевлаштування випускників

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році

Перелік науково-практичних конференцій у 2018р.


Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.