УВАГА! КОНКУРС!

16 листопада 2020 року
стартує І-й (загальноуніверситетський) етап
ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Мовний марафон, який традиційно стартує в День української писемності та мови, уже двадцять один рік поспіль об’єднує учнів і студентську спільноту довкола цікавих творчих завдань Міжнародного конкурсу, заснованого українським меценатом Петром Яциком.

У нашому університеті цьогорічний відбірковий етап Конкурсу стартує 16 листопада традиційно під патронажем кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами. Ураховуючи епідеміологічну ситуацію й оголошений карантин, він відбуватиметься з використанням сервісу Google Форм і триватиме до 25 листопада (включно).

Студенти нашого університету вже неодноразово ставали переможцями обласних етапів цього Конкурсу!

Приєднуйся!
Стань новим переможцем!

Переможці представлятимуть наш університет на обласному етапі.

До участі в Конкурсі запрошуються всі, хто має бажання й натхнення, як українці, так і особи інших національностей, які знають українську мову й послуговуються нею.

Учасники Конкурсу мають перейти за посиланням::

Узяти участь

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами