Луганський обласний центр народної творчості запрошує взяти участь всіх охочих у обласному онлайн-Фестивалі національно-етнічних культур «СУЗІР’Я ЗЛАГОДИ».

  Для участі потрібно заповнити анкети-заявки на участь у Фестивалі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1M4G3kfaguzilE-ANtGByaZ9YDwbyj-4T5R9VqwQ5aC4/edit?usp=sharing та надіслати відео презентацію національно-етнічних культур згідно методичних рекомендацій з 21 вересня до 27 жовтня 2020 року включно на електронну адресу науково-методичного відділу з організації культурно-дозвіллєвої діяльності Луганського обласного центру народної творчості: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Положення за посиланням: https://locnt.com.ua/vistavki/polojenya/581-oblasnij-festi.html Методичні рекомендації та анкета-заявка за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1VOkvUQiQ_e_hmKIDRHHCjiI6j6QFNBcm

  Отримані матеріали будуть презентовані в онлайн – трансляції, яка відбудеться 5 листопада 2020 року на каналі YouTube ЛОЦНТ.

  Учасники Фестивалю нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками.

  За більш детальною інформацією звертатися до кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами!