Шановні студенти, педагоги і співробітники
ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

Сердечно вітаю Вас з Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує одна мета спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. У наш з Вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за  фахову підготовку молодого покоління українців, а отже ми фактично відповідаємо за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Висловлюю Вам сердечну вдячність за працю, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм! Переконаний, що неоціненний досвід, відданість своїй справі, мудрість і терпіння дозволять Вам і надалі успішно вирішувати всі професійні завдання.

Бажаю Вам успіхів на освітянській ниві, творчих відкриттів, невичерпної енергії, міцного здоров’я, благополуччя і досягнення нових успіхів у професійній діяльності!

З професійним святом!

З повагою,