Гасло цьогорічного Дня миру – «Формуємо мир разом» / «Shaping Peace Together»

  Світ потребує солідарності. Ваша думка має значення.

  Нині, коли світ бореться з пандемією COVID-19, особливо важливо чути голос кожного. У цей нелегкий час соціального дистанціювання заходи в межах Міжнародного дня миру будуть спрямовані на розвиток діалогу та обміну думками.

  Такі діалоги стануть ще одним приводом для обміну ідеями про те, як нам досягти глобального припинення вогню, зцілити нашу планету й перетворити спричинену COVID-19 кризу на одну з можливостей досягти миру.

  Ми маємо разом вирішити як нам вистояти в цій боротьбі, зцілити нашу планету й змінити її на краще. Навіть якщо ми перебуваємо далеко один від одного, ми можемо разом мріяти.

  ООН відмічає своє 75-річчя в період великих викликів – у тому числі й безпрецедентної кризи в галузі охорони здоров’я. Чи зблизить це світ? Або ж усе закінчиться ще більшим розколом і недовірою?

  ООН звертається до людей з проханням узяти участь у глобальній дискусії про те, як нам разом вирішити найсерйозніші світові проблеми, починаючи зі змін клімату й бідності й закінчуючи расизмом і гендерною нерівністю.

Пройди опитування https://un75.online/?lang=ukr#s2

Твій голос важливий.