Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна


НОВИНИ
ДЗ «ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
(ОСІНЬ-ЗИМА 2015)


01.09.2015 - 1 ВЕРЕСНЯ В ДЗ «ЛДМУ»


Непомітно відійшло літо, а осінь знову зустрічає всіх урочистим та незабутнім святом – початком нового 2015/2016 навчального року. ДЗ «Луганський державний медичний університет» вітає студентів, їх батьків та викладацький склад з 1 вересня!

Ось і збулася Ваша заповітна мрія - вступити до медичного ВНЗ та отримати найгуманнішу професію у світі. Урочиста лінійка, у присутності багатьох поважних гостей, пройшла у дворі нового навчального корпусу ДЗ «ЛДМУ». З вітальним словом і побажанням успіхів в освоєнні нових знань виступив ректор університету, доктор медичних наук, професор Ігор Володимирович Іоффе. Також, у заході взяли участь усі студенти та першокурсники лікувального та фармацевтичного факультетів. Після закінчення урочистої частини відбулися організаційні збори.

Сердечно вітаємо Вас і висловлюємо глибоку впевненість у тому, що відмінним навчанням, участю в студентських наукових гуртках, спортивних секціях, колективах художньої самодіяльності та громадській роботі ви примножите славу нашого ВНЗ, а також станете гідними наступниками його традицій!
-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

19.09.2015 - ДЕНЬ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА


З року в рік, у третю суботу вересня, вся Україна святкує День фармацевтичного працівника.

Це професійне свято було встановлено Указом Президента України № 1128/99 від 07.09.1999 р. Тоді ж, святу був привласнений статус "державний". Про те, яку роль українська влада відводить вітчизняній фармації наочно демонструють слова Леоніда Кучми, сказані ним в 2003 році напередодні «Дня фармацевтичного працівника»:

«Ваші відповідальність, знання і сумлінність є важливим чинником успішного функціонування всієї сфери охорони здоров'я України. Вітчизняна фармацевтична промисловість покликана забезпечувати наших співгромадян якісними та доступними лікарськими засобами, йти в ногу зі світовими тенденціями розвитку медицини та виробництва ліків, відповідати сучасним ринковим вимогам».

Сьогодні ми є свідками і безпосередніми учасниками бурхливого розвитку фармацевтичної галузі України і тих вагомих позитивних змін, що закономірно у ній відбуваються. Наша країна зробила крок далеко вперед у галузі фармаосвіти. Сьогодні, в Україні майже 2 десятки фармацевтичних факультетів з підготовки провізорів, які забезпечують кадрами всі регіони країни. Ваш професіоналізм та вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, віру в життя та додають впевненості у власних силах.

У цьому році День фармацевта припадає на 19 вересня.
Працівники ДЗ «Луганський державний медичний університет» вітають всіх фармацевтів з цим святом і особливу увагу приділяють вітанню співробітників фармацевтичного факультету ДЗ «ЛДМУ»:

д.фарм.н., професора Гудзенко Олександра Павловича;
д.мед.н., професора Лук’янчука Віктора Дмитровича;
д.мед.н., професора Савченкову Ларису Василівну;
д.біол.н., професора Орлову Олену Анатоліївну;
к.фарм.н, доцента Барнатович Світлану Василівну;
к.фарм.н., доцента Кучеренко Наталію Василівну;
к.мед.н., доцента Рисухіну Наталію Володимирівну;
к.фарм.н., доцента Оглобліну Мирославу Володимирівну;
к.фарм.н., доцента Ткаченко Вячеслава Георгійовича;
асистента Єзопову Віту Володимирівну.


Щиро вітаємо Вас з професійним святом, бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, злагоди, впевненості у власних силах,
поваги колег, наснаги у здійсненні всіх ваших задумів!-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

12.10.2015 - ДЕНЬ КАДРОВОГО ПРАЦІВНИКА УКРАЇНИ


Вже протягом тривалого часу відділ кадрів ДЗ «Луганський державний медичний університет» забезпечує наш університет висококваліфікованими і відповідальними кадрами високого класу.


Від усієї душі вітаємо з Днем кадрового працівника відділ кадрів ДЗ «ЛДМУ» у складі:

Риженко Олена Валеріївна - начальник відділу кадрів;
Черепаха Ніна Миколаївна - фахівець I категорії;
Гужа Вікторія Іванівна - фахівець II категорії.


Бажаємо Вам кар'єрних досягнень, взаєморозуміння з керівництвом, поваги колег, щастя та родинного благополуччя! Нехай кожен новий день стає для Вас маленьким святом!


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

09.11.2015 - XV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ


Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.11.15 №1/9-530, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада об 11 годині, у День української писемності та мови, Українським радіо проводився XV Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Трансляція здійснювалася Першим каналом Українського радіо (УР-1), каналом радіо "Культура" (УР-3) та телеканалом "UA: Перший".

У диктанті прийняли участь співробітники ДЗ «ЛДМУ», студенти, інтерни та аспіранти.
-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

11.11.2015 - ЮВІЛЕЙ У ІОФФЕ ІГОРА ВОЛОДИМИРОВИЧА


11 листопада 2015 року Ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Ігор Володимирович Іоффе святкує свій 60-річний ювілей.

Шановний Ігорю Володимировичу!

З величезним задоволенням і від щирого серця вітаємо Вас із цим славним і значним Ювілеєм!

Важко бути ректором. Це, навіть, не професія. Ректор - це образ життя! Завдяки Вашому мудрому й умілому керівництву живе, міцніє та розквітає з кожним днем наш університет. Університет, в якому звичайні студенти стають справжніми професіоналами. Університет, в якому викладачі відшліфовують свою майстерність і досягають значних результатів. І в цьому – Ваша заслуга!

Саме Ви зберігаєте добрі традиції, закладені ще з дня заснування нашого навчального закладу, а також сприяєте його розвитку плідно, ефективно і цілеспрямовано. Яскравим прикладом цього є визначні успіхи наших студентів і викладачів.

Ми раді за Вас! Ми пишаємося Вами!

Бажаємо процвітання і благополуччя в нелегкій, безкорисливій та самовідданій роботі, яка так потрібна сьогодні всім нам і Україні.

Бажаємо Вам від усієї душі міцного здоров'я, щирої радості, великих досягнень і успіхів у Вашій благородній справі. Благополуччя, щастя Вам і Вашій родині!


Студенти та співробітники
університету-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

20.11.2015 - НЕ ІНТЕРВЕНЦІЙНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ «DIVA» ЩОДО ЕФЕКТИВНОСТІ ПРЕПАРАТУ ВІЗАН


20 листопада 2015 року у м. Київ відбувся заключний мітинг науковців, які приймали участь у не інтервенційному дослідженні DIVA – «Вплив препарату Візан на оцінку якості життя пацієнток з ендометріозом в умовах рутинної клінічної практики».

Програма заключного мітингу науковців:
1. Регіональне не інтервенційне дослідження DIVA: особливості проведення в Україні.
2. Регіональне не інтервенційне дослідження DIVA: аналіз результатів дослідження в регіоні та в Україні.
3. Обговорення клінічних випадків у пацієнток з ендометріозом, що брали участь в дослідженні DIVA.
4. Перспективи в лікуванні ендометріозу: данні доказової медицини, інноваційні розробки та нові завдання клінічних досліджень.

Дослідження проходило протягом 3 років, в ньому прийняли участь з України 600 тематичних хворих і 33 українських дослідника, серед яких є і співробітник ДЗ «Луганський державний медичний університет», кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри акушерства та гінекологіїКорнієць Нелля Григорівна.

В дослідженні приймали участь також науковці і практичні лікарі закладів охорони здоров’я з Росії, Білорусії, Казахстану та країн Європи.-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

20.11.2015 - МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ


20 листопада 2015 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка м.Київ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві: досвід, проблеми, рішення (у циклі Анохінських читань)», в якій прийняв участь асистент кафедри нормальної фізіології та патологічної фізіології ДЗ «Луганський державний медичний університет» Львов Олександр Сергійович.

Львов О.С. на Міжнародній науково-практичній конференції виступив з докладом «Співвідношення конституції тіла та порушень в показниках здоров’я студентів спеціальних медичних груп».


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

26.11.2015 - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ


26-27 листопада 2015 року в готелі "Президент", м.Київ відбувся Всеукраїнський форум "Посилення потенціалу з питань моніторингу та оцінювання в системі охорони здоров'я та соціальних послуг: новий запит до системи вищої освіти в Україні", в якому прийняли участь представники ДЗ «Луганський державний медичний університет»: Євтушенко Юлія Олександрівна – ст.викладач, в.о. завідувача кафедри медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики та Кузьміченко Інна Олегівна – к.філос.н., доцент, в.о. завідувача кафедри гуманітарних наук.

Мета Всеукраїнського форуму:
1. Актуалізація культури моніторингу та оцінювання (МіО) програм та проектів в соціальній сфері в Україні.
2. Презентація розробленого та пропілотованого курсу з питань МіО з метою подальшої інтеграції навчальних курсів з питань моніторингу та оцінювання програм та проектів соціальної сфери в систему дипломної та післядипломної підготовки фахівців в Україні провідних ВНЗ України.
3. Представлення досвіду успішного впровадження курсів з питань МіО в провідних ВНЗ України.
4. Представлення ролі МіО в освітньому та практичному процесах та ролі проекту МЕТІДА в поширенні курсу серед ВНЗ України.

Учасниками форуму були представники МОН, МСП, МОЗ України, ключових національних стейкхолдерів та донорів, вищих навчальних закладів України (деканати/кафедри з профільного викладання), закладів післядипломної освіти, роботодавці та інші зацікавлені сторони.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

08.12.2015 - ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА З АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ


08 грудня 2015 року відбулось чергове засідання Студентського наукового товариства з Акушерства та гінекології Луганського Державного Медичного Університету.

На порядку денному було розглянуто питання: «Сучасні допоміжні репродуктивні технології в лікуванні неплідності». У засіданні взяла участь Романенко Ірина Юріївна - кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології.

На засіданні прозвучали доповіді:
- «Беспліддя. Історія вирішення питання»;
- «ЕКО та перенос ембріона»;
- «ІСМ, ІСД»;
- «Передімплантаційна діагностика»;
- «Сурогатне материнство. Юридичний аспект проблеми»;
- «Донація ооцитів».

Всі видвинуті питання мали активне обговорення, та вичерпні відповіді зі сторони Романенко І.Ю. Вирішено наступне засідання гуртка провести 22.12.2015р.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

11.12.2015 - ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЙНИХ РОБІТ


11 грудня 2015 р. у спеціалізованій вченій раді Д29.600.02 при Державному закладі «Луганський державний медичний університет» відбувся захист 2-х дисертаційних робіт:
- Гуніної Л.М. на тему «Механізми реалізації ергогенних властивостей антиоксидантних засобів за інтенсивних фізичних навантажень у кваліфікованих спортсменів» поданої на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія;
- Усачова С.М. на тему «Порівняльна оцінка методів хірургічного лікування складних форм гострого парапроктиту із застосуванням біосумісного матеріалу на основі колагену» поданої на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.03 – хірургія.

На засіданні головував голова спеціалізованої вченої ради Д29.600.02 доктор медичних наук, професор, ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет» - Іоффе Ігор Володимирович.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

15.12.2015 - ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІВРОБІТНИКІВ ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


15 грудня 2015 року відбулися звітно-виборні збори профспілкової організації співробітників Луганського державного медичного університету за адресою: м.Рубіжне, вул.Будівельників, 32.

Збори відкривав голова профспілкової організації співробітників - Черних Юрій Анатолійович.

На початку звітно-виборних зборів були вибрані робочі органи: лічильна комісія, секретаріат, комісія з редагування проекту постанови, президія зборів; був затверджений порядок денний та регламент роботи зборів.

Черних Ю.А. виступив з докладом «Про діяльність профспілкової організації співробітників Луганського державного медичного університету за звітній період». У своєму виступі він наголосив на те, що ним були виконані всі, поставленні рік тому на конференції, завдання, а саме:
1. Перереєстрація профспілкової організації співробітників Луганського державного медичного університету за новою юридичною адресою;
2. Створення умов для роботи профспілкової організації;
3. Складання колективного договору між адміністрацією університету та трудовим колективом.

Після звітної доповіді голови профспілкової організації співробітників відбулося її активне обговорення, у ході якого лунали як критичні зауваження, так і щирі слова підтримки за зроблене. З промовами виступили:
- Корнієць Нелля Григорівна - к.м.н., доцент, завідувач кафедри акушерства та гінекології;
- Криворучко Марія Євгенівна - к.м.н., в.о. декана факультету післядипломної освіти;
- Комаревцева Ірина Олександрівна - д.м.н., професор, проректор з наукової роботи.

Слово від комісії з редагування проекту постанови надали Вишницькій Ірині Анатоліївні. Вона зачитала проект постанови, котрий було прийнято за основу.

Членами профспілкової організації співробітників одноголосно було прийняте рішення провести відкрите голосування на звітно-виборних зборах.

26 протоколами зборів первинних ланок профспілкової організації співробітників на посаду голови профспілкової організації співробітників Луганського державного медичного університету була висунута одна кандидатура: к.фарм.н., доцент кафедри технології ліків, організації та економіки фармації – Барнатович Світлана Василівна. Інших бажаючих у кандидати голови на звітно-виборних зборах не було.

Барнатович Світлані Василівні, як кандидату на посаду голови профспілкової організації співробітників Луганського державного медичного університету, було надано слово для виступу.

В підтримку єдиного кандидату також виступили:
- Гудзенко Олександр Павлович - д.фарм.н., професор, декан фармацевтичного факультету;
- Висоцький Анатолій Антонович - к.м.н., в.о. завідувача кафедри соціальної медицини та охорони здоров’я;
- Пінський Леонід Леонідович - д.м.н., професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини з основами кардіології та ендокринології з інфекційними хворобами та епідеміологією.

За результатами голосування Барнатович С.В. одноголосно була вибрана головою профспілкової організації співробітників Луганського державного медичного університету.

Під оплески членів профспілкової організації, Світлана Василівна виступила з подякою за підтримку і пообіцяла з честю виправдати довіру колективу.

В свою чергу, ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», д.м.н., професор – Іоффе Ігор Володимирович привітав із обранням Барнатович С.В., побажав їй гідно представляти інтереси співробітників. А також побажав новому лідеру нових звершень, зростання профспілкових рядів, усіляких гараздів та віри в завтрашній день.
-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

25.12.2015 - ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
«ЄВРОПЕЙСЬКІ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ»


В межах виконання плану роботи кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами, в період з 21.12.2015р. по 25.12.2015р. у Луганському державному медичному університеті було презентовано низку заходів, метою яких була популяризація вивчення англійської мови та залучення молоді до вивчення самобутньої творчості англомовних країн.

Протягом тижня було проведено круглий стіл «Різдво у Великій Британії та Україні», пізнавально-розважальна вікторина «Merry Christmas», а також виставка-конкурс вітальних листівок «Christmas greetings».

23 грудня 2015р. у проведенні круглого столу «Різдво у Великій Британії та Україні», взяли участь студенти І курсу медичного факультету, які мали можливість висловити свої думки щодо розуміння святкування Різдва в обох країнах, продемонструвати свої творчі здібності та знання англійської й української мов.

Учасники вікторини представили пізнавально-розважальну програму, яка мала на меті висвітлення звичаїв та традицій, культурних відмінностей у святкуванні Різдва в Англії та Україні й відзначилася оригінальністю. По закінченню вікторини прозвучала різдвяна колядка «Christmas carol», яку заспівали разом усі учасники, створюючи новорічний настрій та святкову атмосферу.

Крім того, протягом тижня проводилася виставка-конкурс вітальних листівок «Christmas greetings» серед студентів І-ІІ курсів медичного факультету. Передноворічний настрій кафедри могли відчути студенти всіх курсів нашого факультету та викладачі університету.

За результатами виставки-конкурсу визначено переможців. Почесні місця посіли групи:
- № 1-4л (ІІ курс) - І місце;
- № 3л (І курс) – ІІ місце;
- № 8л (І курс) – ІІІ місце.

На заходах були присутні: в.о. зав.кафедри, доц., к. філол. н. Карлова Т.Є., викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами, студенти першого й другого курсів ДЗ «ЛДМУ».

Організацію заходів здійснювали викладачі кафедри: Лукаш Ю.М, Куценко О.М, Гришина О.С, Кабаргіна Г.О., Карлова Т.Є., Закотей К.О.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

29.12.2015 - НОВОРІЧНИЙ РАНОК ДЛЯ ДІТЕЙ


29 грудня 2015 року у ПК ім.Кірова м.Рубіжне відбувся Новорічний ранок для дітей працівників ДЗ «ЛДМУ».

Була весела ігрова програма, змагання, конкурси. Попали в казку всі, не лише діти, але і батьки! Свято пройшло в радісній і теплій атмосфері.

Профспілкова організація співробітників Луганського державного медичного університету від імені всіх батьків виражає вдячність ректорові ДЗ «ЛДМУ», професорові Іоффе Ігорю Володимировичу, за організацію ранку, за дуже смачні дарунки, за даровану радість дітям!

Всіх з Новим роком!!!

Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році
Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.