Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна


КАФЕДРА АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ

Сучасна кафедра Історія кафедри Колектив

Наукова робота Студентське наукове товариство ФПО

Виховна робота Лiкувальна робота


КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ


КОРНІЄЦЬ НЕЛЛЯ ГРИГОРІВНА
Посада - завідувач кафедри,
Науковий ступінь - кандидат медичних наук,
Вчене звання - доцент

Трудовий шлях. Корнієць Н.Г. закінчила Ворошиловградський медичний інститут у 1983 році за спеціальністю "лікувальна справа". Інтернатуру за спеціальністю «акушерство та гінекологія» проходила в ЦМЛ м. Сєвєродонецьк. В 1984-1988 рр. працювала лікарем акушером-гінекологом ЦРБ м. Борзя Читинської області. В 1988-1990 рр. очолювала гінекологічне відділення військового шпиталю в м. Чойболсан МНР. Протягом 1990-1991 р.р. працювала лікарем акушером-гінекологом жіночої консультації міської багатопрофільної лікарні № 8 м. Луганська. З 1 листопада 1991 року прийнята на роботу в Луганський державний медичний університет в якості асистента. В 2004 році призначена на посаду доцента кафедри. В період з 1993 по 1997 р.р. за зовнішнім сумісництвом очолювала жіночу консультацію Центру охорони материнства та дитинства м. Луганськ. З 2015 року завідуюча кафедри акушерства та гінекології ДЗ «Луганський державний медичний університет».

Клінічний досвід. Проведення всіх видів консервативного лікування захворювань жіночої статевої сфери, надання допомоги пацієнткам з гінекологічною ендокринологічною патологією, безпліддям, визначення раціональних методів контрацепції з урахуванням віку, стану соматичного та гінекологічного здоров’я, ведення вагітності і розродження у пацієнток з групи високого ризику щодо невиношування та недоношування, пізнього гестозу, а також вагітних з екстрагенітальною патологією. Лікувальна робота і консультації проходять на базі жіночої консультації і пологового будинку ЦМЛ м. Сєвєродонецьк і м. Рубіжне, а також у жіночих консультаціях та пологових відділеннях лікувальних закладів області.

Кваліфікація. Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Академічна освіта. 1993 рік кандидатська дисертація: «Особливості перебігу вагітності при загрозі її переривання у первородящих юного та зрілого віку» захищена в НДІ ПАГАМН (м. Київ) за фахом 14.01.01 – «акушерство та гінекологія».

Основні напрямки наукової діяльності. Розробка стандартів та алгоритмів діагностики та лікування пацієнток з лейоміомою матки, ендометріозом, аномальними матковими кровотечами, гіперпластичними процесами ендометрія.

Участь у роботі громадських організацій. Член асоціації акушерів-гінекологів України.

Публікації. Понад 130 наукових робіт, співавтор 16 інформаційних листів, 2 патентів на корисну модель.


--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

СЛЄПІЧКО ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА
Посада - доцент кафедри
Науковий ступінь - кандидат медичних наук,
Вчене звання - доцент

Трудовий шлях. Слєпічко Ю.М. закінчила Ворошиловградський медичний інститут у 1984 році за фахом "лікувальна справа". Стаж работи за спеціальністю – 31 рік.
1984-1985 – проходила інтернатуру за спеціальністю "акушерство і гінекологія" на базі пологового будинку міста Ворошиловград.
1985-1992 – працювала лікарем акушером-гинекологом в ЦРЛ м. Попасна Луганської області.
1992-1995 – працювала лікарем-гінекологом дитячого та підліткового віку Луганської обласної клінічної дитячої лікарні. Позаштатний обласний спеціаліст з дитячої та підліткової гінекології.
З 1995 року – асистент кафедри акушерства і гінекології Луганського державного університету. З 2005 року – доцент кафедри акушерства і гінекології.

Академічна освіта. Дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня кандидат медичних наук за спеціальністю акушерство і гінекологія, шифр 14.01.01 «Особливості клініки, діагностики та лікування генітального ендометріозу в дитячому та підлітковому віці» захищена у 2002 році.

Основні напрямки наукової діяльності. Розробка алгоритмів діагностики і лікування пацієнток з гінекологічною ендокринологічною патологією, дітей та підлітків з гінекологічними захворюваннями, ведення вагітності та пологів у жінок з обтяженим акушерським та соматичним анамнезом.

Участь у роботі громадських організацій. Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Публікації та виступи на конференціях. Має 56 наукових статей, тез та методичних розробок.


--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

ФЕДОСЮК КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА
Посада - асистент кафедри


Трудовий шлях. Закінчила Луганський державний медичний університет у 2008 році за спеціальністю «Лікувальна справа». В 2011 році закінчила інтернатуру за фахом «Акушерство та гінекологія». Стаж работи за спеціальністю – 9 років. Після закінчення інтернатури працює лікарем-акушер-гінекологом КУ «Кремінське РТМО» Завідуюча гінекологічним відділенням КУ «Кремінське РТМО» з жовтня 2011р. по 2014р.. Завідуюча жіночою консультацією з 2014 по теперішній час та лікар акушер-гінеколог хірургічного відділення (у зв’язку з реорганізацією гінекологічного відділення). Позаштатний районний акушер-гінеколог.
2015р.-друга категорія.
2016р.- перша категорія.
Спеціалізація з УЗД 2017 р.
ТУ «Гістеро- та лапароскопія в гінекології» 2017 р.

Кваліфікація. Лікар акушер-гінеколог першої категорії.

Академічна освіта. Аспірант кафедры Акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім.П.Л.Шупіка з 1 вересня 2017 г.

Участь у роботі громадських організацій. Член асоціації акушерів-гінекологів України.

--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

НЄСКОРОДЄВА СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА
Посада - асистент кафедри


Трудовий шлях.Нєскородєва С.О. закінчила Луганський медичний інститут у 1993 році за спеціальністю «Лікувальна справа». Інтернатуру за спеціальністю «акушерство та гінекологія» проходила в ЦМЛ м. Рубіжне. 1996-2005 р. - працювала лікарем акушером-гінекологом в ЦМЛ м. Рубіжне З 2005 р.- завідуюча пологовим відділенням ЦМЛ м. Рубіжне У 2001 р. пройшла цикл спеціалізації з УЗ діагностики. Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, перша категорія з УЗД

Участь у роботі громадських організацій. Член асоціації акушерів-гінекологів України.

--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

НЕЧЕПОРЧУК НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА
Посада - асистент кафедри


Нечепорчук Наталія Павлівна, 30.10.1960 року народження. Народилася у м. Кремінна, Луганської області у сім’ї інженерів. Прабабця працювала акушеркою Кремінського району.

У 1988 році закінчила Луганський медичний інститут з відзнакою. Проходила інтернатуру у 1989 році у міській лікарні м. Рубіжне з акушерства та гінекології. З 1989 року працювала, після закінчення інтернатури, лікарем акушером-гінекологом в міській лікарні міста Рубіжне. З 1998 року працює на посаді завідуючої жіночою консультацією лікарні м. Рубіжне.

Пройшла додатково цикли спеціалізації:
- 1993 рік - спеціалізований цикл з гінекологічної ендокринології;
- 1996 рік - спеціалізований цикл з онкогінекології;
- 2005 рік - спеціалізація з УЗД діагностики.

Прийняла участь у понад 30 заходах за спеціальністю (конференції, з’їзди, пленуми).

Лікар вищої категорії з акушерства та гінекології, перша категорія з УЗД.

Займається громадською діяльністю: опікується жінками, які потерпають від насильства в родині, тренер з питань планування сім’ї.

--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

ДІВІТАЄВА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Посада - магістрант кафедри

Трудовий шлях. Закінчила Луганський державний медичний університет у 2015 році за спеціальністю "Лікувальна справа". З 2015 року навчається у інтернатурі та магістратурі за фахом «Акушерство та гінекологія» в ДЗ «Луганський державний медичний університет».

Кваліфікація. Лікар-інтерн акушер-гінеколог.

Академічна освіта. Ведеться робота «Етіо-патогенетичне обгрунтування профілактики синдрому втрати плода у вагітних» на здобуття вченого ступеня магістр за фахом 14.01.01. «Акушерство та гінекологія».

Основні напрямки наукової діяльності. Розробка стандартів та алгоритмів надання допомоги вагітним з синдромом звичного невиношуання.

Публікації. 2 наукові статті.


--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

КРАВЦОВА ЮЛІЯ АНДРІЇВНА
Посада - клінічний ординатор кафедри

Трудовий шлях. Закінчила Луганський державний медичний університет у 2013 році за спеціальністю «Лікувальна справа». В 2016 році закінчила інтернатуру за фахом «Акушерство та гінекологія» в ДЗ «Луганський державний медичний університет». Після закінчення інтернатури працює лікарем-акушер-гінекологом з надання екстреної медичної допомоги в пологовому будинку на базі Рубіжанської центральної міської лікарні. З 1 вересня 2016 року – клінічний ординатор кафедри акушерства та гінекології ДЗ «Луганський державний медичний університет».

Кваліфікація. Лікар акушер-гінеколог.

Академічна освіта. В 2016 році захистила роботу «Клініко-патогенетичне обґрунтування профілактики акушерських ускладнень у вагітних з варикозною хворобою» на здобуття вченого ступеня магістр за фахом 14.01.01. «Акушерство та гінекологія».

Основні напрямки наукової діяльності. Розробка стандартів та алгоритмів надання допомоги вагітним з варикозною хворобою.

Публікації. 10 наукових робіт (статті, тези у матеріалах конференцій).


--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

АНТОНЯН МАРІАННА АРТАШЕСІВНА
Посада - клінічний ординатор кафедри

Трудовий шлях. Закінчила Дніпропетровську медичну академію у 2013 році за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2016 році закінчила інтернатуру за фахом «Акушерство та гінекологія» в КЗ «Дніпропетровська медична академія». Після закінчення інтернатури працювала лікарем акушер-гінекологом у відділенні патології вагітності в пологовому будинку на базі Северодонецької багатопрофільної міської лікарні.

Кваліфікація. Лікар акушер-гінеколог.


--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--//--

СЕМЕНИСТА КАТЕРИНА ПЕТРІВНА
Посада - старший лаборант кафедри

У 2008 році закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Хімічна технологія високомолекулярних сполук».

З 2015 року навчається в ДЗ «Луганський державний медичний університет» на фармацевтичному факультеті.
Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році
Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.