Науковий напрямок діяльності кафедри:

Викладачами і аспірантами кафедри виконуються кандидатські дисертації за темами:

• «Особливості імунної відповіді та оптимізація лікування генералізованого пародонтиту у хворих з токсичним гепатитом при опіоїдній залежності» 2015-2020 (Паталаха О.В.)
  • «Оптимізація комплаксної підготовки до ортопедичного лікування хворих на генералізований пародонти ІІ – ІІІ ступеня тяжкості» 2015-2018 (В’юн Г.І.)
  • «Патогенетичне обгрунтування використання хондропротекторів в лікуванні хворих на хронічний періодонтит» 2016-2021 (Бондарь О.О.)
  • «Оптимізація конструкції адгезивних мостоподібних протезів для відновлення цілісності зубних рядів» 2017-2022 (Помпій О.О.)

Наукові заходи, в яких приймали участь співробітники:

Перша науково практична конференція «Філософія успішної імплантації» за участью «Асоціації имплантологів України» (13 січня 2018 р. м. Рубіжне)