gaidasch

ГАЙДАШ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

В.о. завідувача кафедри
Посада - доцент
Науковий ступінь - к.м.н.
Вчене звання - доцент

Після закінчення у 1988 році Ворошиловградського медичного інституту і проходження інтернатури з педіатрії працювала лікарем-ординатором вірусного відділення 4-ї дитячої лікарні міста Луганська до 2010 року. З лютого 2007 року - асистент кафедри філософії здоров’я і проблем людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля МОН України, за сумісництвом. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «патологічна фізіологія». З 2010 року - штатний асистент, а з 2011 року - доцент кафедри філософії здоров’я і проблем людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля МОН України. За сумісництвом – лікар приймального відділення 4-ї дитячої лікарні міста Луганська.

Лікар-педіатр вищої категорії.

З 28.01.2016 року доцент кафедри біології, гістології та ембріології, мікробіології, гігієни та екології Державного закладу «Луганський державний медичний університет» МОЗ України.

З 1.04.2016 року – доцент кафедри мікробіології, гігієни та екології Державного закладу «Луганський державний медичний університет» МОЗ України.

Наукова спрямованість - імунний і метаболічний статус дітей, хворих на пневмонії; вплив екологічних чинників на здоров’я людини. Автор 43 наукових праць, у тому числі 3 винаходів, 3 монографій, 22 статей, 11 тез, 4 навчально-методичних видань.

ГЛАЗКОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА

Посада - асистент