skryabina

СКРЯБІНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Посада - завідувач кафедри
Науковий ступінь - к.м.н.
Вчене звання - доцент.

Трудовий шлях. Закінчила у 1994р. Луганський державний медичний університет за спеціальністю лікувальна справа, присвоєна кваліфікація спеціаліста лікаря. З 1994 по 1997 навчалась у аспірантурі на кафедрі анатомії людини Луганського державного медичного університету. 9 грудня 1998 рішенням спеціалізованої вченої ради Харківського державного медичного університету МОЗ України на підставі прилюдного захисту дисертації за темою: "Особливості росту, будови та формоутворення кісток скелету щурів під впливом гормонів підшлункової залози" присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності нормальна анатомія. Науковий керівник: академік, професор, доктор медичних наук Ковешніков Володимир Георгійович.З 1998 по 2001 роки працювала асистентом кафедри анатомії людини ЛДМУ. У період з 2001 по 2003 рік – старший викладач кафедри анатомії ЛДМУ. Рішенням Атестаційної колегії від 23 жовтня 2003 року присвоєно вчене звання доцента кафедри нормальної анатомії людини. Разом із основною роботою з 2004 по 2006 рік працювала доцентом кафедри юридичної психології та судово-медичної експертизи Луганського інституту внутрішніх справ ім.. Дідоренко Е.О. Проводила практичні заняття із студентами та курсантами з дисциплін: перша медична допомога, судово-медична експертиза, судова психіатрія. Протягом всього періоду трудової діяльності своєчасно проходила курси підвищення кваліфікації на базі національного медичного університету ім. О.О.Богомольця ( посвідчення№395, термін з 19.05 по 06.06.2014, назва циклу: " Інноваційні технології вищої медичної освіти. Актуальні проблеми анатомії людини."). Працювала як викладач анатомії людини із студентами 1 та 2 курсів навчання лікувального, педіатричного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів. Вела роботу завуча на фармацевтичному факультеті: складала методичні розробки для студентів та методичні вказівки для викладачів, календарно-тематичні плани, мультимедійні презентації лекцій та практичних занять, тестові завдання для студентів очного та заочного навчання. Впроваджувала та складала тестові завдання з нормальної анатомії людини для студентів 1-2 курсів навчання лікувального, педіатричного, стоматологічного факультетів, викладала клінічну анатомію для студентів педіатричного факультету.

Академічна освіта. 1998 р. – кандидатська дисертація за темою: "Особливості росту, будови та формоутворення кісток скелету під впливом гормонів підшлункової залози"

Основні напрямки наукової діяльності. Функціональна анатомія кісткової системи, морфологія системних реакцій організму під впливом різних чинників зовнішнього середовища.

Публікації: 70 наукових робіт (статті, тези у матеріалах конференцій).

ignateva

ІГНАТЬЄВА ДАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Посада - асистент кафедри

Трудовий шлях. У 2009 році закінчила Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Біологія» та здобула кваліфікацію біолога, викладача біології вищого навчального закладу.

У період з 2009-2010 рр. вчитель біології. З 2010-2015 старший лаборант кафедри біології. З 2016 року методист Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

Публікації: Має 2 друковані наукові статті.

schapovalova

ШАПОВАЛОВА ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА

Посада - асистент кафедри

Трудовий шлях: В 1991 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут ім.Т.Г.Шевченко.

За спеціальністю « географія і біологія». З 1991-2000 р. працювала в Урзуфській СШ вчителем біології. З 2000-2001р. вчителем географії в СШ №28 м.Маріуполя. З 2002-2014р.вчителем біології в СШ№49 м.Луганська потім заступником директора з навчально-виховної роботи . Вчитель першої категорії за спеціальністю «біологія».Є досвід викладання анатомії в профільних класах .За період роботи в школі було нагороджено грамотами департаменту освіти за сумлінну працю.

На кафедрі анатомії працює з листопада 2018 року.

pankratova

ПАНКРАТОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Посада - асистент кафедри

Трудовий шлях: У 2014 році закінчила ХНПУ ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Біологія - вчитель біології». З 2012 по 2018 рр. працювала у ЗШ № 4, вчителем біології. В даний час навчається в ЛУВС ім. Дідоренко.

На кафедрі анатомії працює з вересня 2018 року.

salamadze

САЛАМАДЗЕ ТАМАЗ ВАЖЕВИЧ

Посада - асистент кафедри

Трудовий шлях : у 2015  році закінчив «ЛДМУ» за спеціальністю «Лiкувальна справа». Пiсля закiнчення університету навчався на магістратурі, яку закінчив з відзнакою!

Проводить практичні заняття з дисципліни «Анатомія людини» зі студентами очної форми навчання на медичному, фармацевтичному та стоматологічному факультетах.

На кафедрі анатомії людини працює з вересня 2016 року.

Має 3 статті у фахових виданнях України та 12 методичних рекомендацій до практичних та самостійних  занять студентів.

turzaev

ТУРЗАЄВ АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Посада - асистент кафедри

Трудовий шлях : у 2018  році закінчив «ЛДМУ» за спеціальністю «Лiкувальна справа». Пiсля закiнчення університету навчається в аспірантурі «ЛДМУ».

Проводить практичні заняття з дисципліни «Анатомія людини» зі студентами очної форми навчання на медичному факультеті.

На кафедрі анатомії людини працює з серпня 2019 року.

knyazeva

КНЯЗЄВА НАТАЛІЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА

Посада - старший лаборант кафедри

Трудовий шлях :  З 2004 по 2010 роки навчалась у « Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля», м. Рубіжне) та  отримала кваліфікацію інженера-технолога зі спеціальності «Технології фармацевтичних препаратів». З 2005 - 2011 р. р. працювала касиром-експертом в АТ «Брокбізнесбанк» , м. Рубіжне. З 2011-2014 р. р. працювала  касиром-операціоністом в АТ «Брокбізнесбанк» м. Сєвєродонецьк.

На кафедрі анатомії людини працює з вересня 2019 року.