Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Кафедри Абітурієнтам Новини Контакти Гуртожиток

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Адміністративно-господарська частина

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Контрактний відділ

Планово-фінансовий відділ

Відділ матеріально-технічного постачання

Канцелярія

Інформаційно-аналітичний відділ

Відділ ординатури та аспірантури

Відділ науково-медичної інформації

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Ліцензії та сертифікати

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна


ІСТОРІЯ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ, ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

Сучасна кафедра Колектив Навчально-методична робота


Історія кафедри технології ліків, організації та економіки фармації ДЗ «Луганський державний медичний університет» бере початок з 2001 року. Саме тоді, коли студенти першого набору створеного фармацевтичного факультету почали вивчення спеціальних технологічних і економічних дисциплін, була організована профільна кафедра.

По-перше структура мала назву «Кафедра управління, економіки, маркетингу та технології ліків». Завідувачем кафедри був призначений генеральний директор Луганського обласного комунального виробничого підприємства «Фармація», д. фарм. н., професор Олександр Павлович Гудзенко. На посадах асистентів почали працювати молоді та ініціативні співробітники, а саме: Н.Ф. Бенюх, Є.О. Передерій, Н.В. Кучеренко, О.Д. Немятих, О.М. Гондель та В.Л. Карпенко. Завдяки підтримці КП «Луганська обласна «Фармація» на території університету була побудована окрема споруда – «Аптека-студія», яка поєднувала в собі функціонуючу аптеку і навчальні приміщення кафедри. На другому поверсі будівлі розміщувались також комп’ютерний клас, науково-дослідницька лабораторія, кабінети викладачів.

У 2002 році назву кафедри було змінено. Кафедра отримала назву «Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації».

Протягом 2001 – 2014 років було створено потужну матеріально-технічну базу кафедри, яка дозволяла виконувати як навчальні, так і дослідницькі задачі на найвищому рівні.

Проте події, пов’язані з окупацією Луганська незаконними збройними формуваннями, внесли свої корективи у плани всього університету, у тому числі кафедри технології ліків, організації та економіки фармації. Підконтрольний Україні ВНЗ було евакуйовано у м. Рубіжне Луганської області восени 2014 року.


Сучасна кафедра технології ліків, організації та економіки фармації

Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації отримала тимчасові приміщення у Рубіжанському професійному ліцеї (м. Рубіжне Луганської області, вул. Будівельників, 39).

Для відтворення якісного навчального процесу відразу було укладено угоду про співпрацю між ДЗ «Луганський державний медичний університет» і КП «Луганська обласна «Фармація». Згідно цієї угоди кафедра отримала можливість використовувати матеріально-технічну базу Центральної міської аптеки № 47 м. Рубіжне для проведення навчального процесу з профільних дисциплін, які потребують набуття студентами професійних навичок. Навчальний 2014 – 2015 рік кафедра почала на новому місці. Протягом цього періоду було відтворено навчальну документацію кафедри. Завдяки допомозі Національного фармацевтичного університету (м. Харків) було створено бібліотечний фонд кафедри як у паперовому, так і в електронному форматі.

На теперішній час на кафедрі навчаються студенти денної і заочної форм навчання, проходять стажування спеціалісти фармації, проводяться цикли підвищення кваліфікації спеціалістів фармації (вторинна спеціалізація зі спеціальності «Організація і управління фармацією», передатестаційний цикл зі спеціальності «Організація і управління фармацією», передатестаційний цикл зі спеціальності «Загальна фармація»).

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА СУЧАСНОЇ КАФЕДРИ

Згідно укладеної угоди про співпрацю між ДЗ «Луганський державний медичний університет» і КП «Луганська обласна «Фармація» кафедра технології ліків, організації та економіки фармації має можливість використовувати матеріально-технічну базу Центральної міської аптеки № 47 м. Рубіжне для проведення навчального процесу з профільних дисциплін, які потребують набуття студентами професійних навичок.

Заняття проходять у справжній асистентській кімнаті. У користуванні кафедри – аптечне обладнання з виготовлення лікарських засобів. Студенти мають можливість вивчати повний цикл виготовлення і контролю якості ліків (від зберігання вихідних субстанцій і обробки аптечного посуду до стерилізації готового продукту).


Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Поновлення, перевід та відрахування студентів

Foreign students

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Працевлаштування випускників

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2017 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.