Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ, ОРГАНІЗАЦІЇ
ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

Сучасна кафедра Колектив Навчально-методична робота

Історія кафедри Виховна робота Наукова робота

Студентське наукове товариство


ІСТОРІЯ КАФЕДРИ


Історія кафедри технології ліків, організації та економіки фармації ДЗ «Луганський державний медичний університет» бере початок з 2001 року. Саме тоді, коли студенти першого набору створеного фармацевтичного факультету почали вивчення спеціальних технологічних і економічних дисциплін, була організована профільна кафедра.

По-перше структура мала назву «Кафедра управління, економіки, маркетингу та технології ліків». Завідувачем кафедри був призначений генеральний директор Луганського обласного комунального виробничого підприємства «Фармація», д. фарм. н. професор Олександр Павлович Гудзенко. На посадах асистентів почали працювати молоді та ініціативні співробітники, а саме: Н.Ф. Бенюх, Є.О. Передерій, Н.В. Кучеренко, О.Д. Немятих, О.М. Гондель та В.Л. Карпенко.

Завдяки підтримці КП «Луганська обласна «Фармація» на території університету була побудована окрема споруда – «Аптека-студія», яка поєднувала в собі функціонуючу аптеку і навчальні приміщення кафедри. На другому поверсі будівлі розміщувались також комп’ютерний клас, науково-дослідницька лабораторія, кабінети викладачів.

У 2002 році назву кафедри було змінено. Кафедра отримала назву «Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації».

Протягом 2001 – 2014 років було створено потужну матеріально-технічну базу кафедри, яка дозволяла виконувати як навчальні, так і дослідницькі задачі на найвищому рівні.

Проте події, пов’язані з окупацією Луганська незаконними збройними формуваннями, внесли свої корективи у плани всього університету, у тому числі кафедри технології ліків, організації та економіки фармації. Підконтрольний Україні ВНЗ було евакуйовано у м. Рубіжне Луганської області восени 2014 року.

Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації отримала тимчасові приміщення у Рубіжанському професійному ліцеї (м. Рубіжне Луганської області, вул. Будівельників, 39).

Для відтворення якісного навчального процесу відразу було укладено угоду про співпрацю між ДЗ «Луганський державний медичний університет» і КП «Луганська обласна «Фармація». Згідно цієї угоди кафедра отримала можливість використовувати матеріально-технічну базу Центральної міської аптеки № 47 м. Рубіжне для проведення навчального процесу з профільних дисциплін, які потребують набуття студентами професійних навичок. Навчальний 2014 – 2015 рік кафедра почала на новому місці. Протягом цього періоду було відтворено навчальну документацію кафедри. Завдяки допомозі Національного фармацевтичного університету (м. Харків) було створено бібліотечний фонд кафедри як у паперовому, так і в електронному форматі.

На теперішній час на кафедрі навчаються студенти денної і заочної форм навчання, проходять стажування спеціалісти фармації, проводяться цикли підвищення кваліфікації спеціалістів фармації (вторинна спеціалізація зі спеціальності «Організація і управління фармацією», передатестаційний цикл зі спеціальності «Організація і управління фармацією», передатестаційний цикл зі спеціальності «Загальна фармація»).

З моменту заснування кафедри (2001 рік) і по березень 2015 року завідувачем кафедри технології ліків, організації та економіки фармації був Заслужений працівник охорони здоров’я України, д. фарм. н., професор Гудзенко Олександр Павлович.



З квітня 2015 року виконуючим обов’язки завідувача кафедри є к. фарм. н., доцент Кучеренко Наталія Василівна.

Протягом 2016-2017 навчального року кафедра мала назву «Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації з фармакологією». У той час викладання фармакології здійснювалось для студентів медичного та фармацевтичного факультетів. Крім того на кафедрі викладали дисципліни: «Клінічна фармакологія» (для студентів медичного факультету) і «Клінічна фармація» (для студентів фармацевтичного факультету).

На теперішній час назва кафедри – «Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації». Кафедра викладає дисципліни технологічного та організаційно-економічного характеру студентам фармацевтичного факультету ДЗ «Луганський державний медичний університет».



Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році




Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.