Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Кафедри Абітурієнтам Новини Контакти Гуртожиток

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Контрактний відділ

Планово-фінансовий відділ

Відділ матеріально-технічного постачання

Канцелярія

Інформаційно-аналітичний відділ

Відділ ординатури та аспірантури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Ліцензії та сертифікати

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна


ІСТОРІЯ КАФЕДРИ СТОМАТОЛОГІЇ

Сучасна кафедра Колектив Навчально-методична робота


10 лютого 1998 року був відчинений Стоматологічний факультет Луганського державного медичного університету. Освітня діяльність проводилась по спеціальності «Стоматологія» з ліцензованим обсягом 75 чоловік. Ініціатором створення був ректор університету, лауреат державної премії України, доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки професор Ковєшніков Володимир Григорович.

Перший випуск лікарів на стоматологічному факультеті відбувся в 2003 році, за 16 років існування університет підготував 746 лікарів-стоматологів, 69 з яких – громадяни зарубіжних країн. Першим деканом стоматологічного факультету був призначений доктор медичних наук, професор Петруня Андрій Михалович, що очолював деканат до 2002 року. З 2002 року на посаду декана була обрана Степаненко Тетяна Гнатовна, яка займала цю посаду до жовтня 2004 року. В жовтні 2004 року деканом стоматологічного факультету була призначена доктор медичних наук, професор Іванова Лариса Миколаївна. З 2009 року деканом факультету призначена Бобришева Інеса Венедиктівна. У цьому ж році була відчинена кафедра стоматології, яка готувала лікарів – стоматологів з кваліфікацією «Спеціаліст» та «Магістр». Також проводилися цикли післядипломної освіти.

Кафедра стоматології

Заняття проводилися як на базі обласної лікарні, так і в провідних стоматологічних закладах області: 1, 2 та 3 стоматологічні поліклініки та 11 міська лікарня м. Луганська, стоматологічні поліклініки м. Краснодона, м. Сєвєродонецька, м. Червоного Луча, м. Стаханова, м. Ровеньки.

Роботу кафедри очолювала доцент Ларіонова Людмила Василівна, яка зробила великий внесок в розвиток факультету. Провідними викладачами факультету стоматології були: доцент Лук’янов Валентин Григорович (хірургічна стоматологія), доцент Ларіонова Людмила Василівна (терапевтична стоматологія), доцент Мудра Валентина Миколаївна (хірургічна стоматологія та пародонтологія), Гаврилов Володимир Олексійович (хірургічна стоматологія), доцент Калініченко Юрій Анатолійович (дитяча стоматологія), асистент Стрєльніков Михаїл Олександрович (ортопедична стоматологія), старший викладач к.м.н.Власова Галина Іванівна (терапевтична та дитяча стоматологія, організація стоматологічної допомоги), Бабєнко Андрій Дмитрович (ортодонтія).

У зв’язку зі збільшенням кадрового потенціалу та кількості викладачів зі вченими званнями у 2007 році ректор університету, заслужений діяч науки та техніки України, доктор медичних наук, професор Івченко Валерій Костянтинович розділив одну кафедру стоматології, що існувала на той час, на три кафедри: кафедру терапевтичної, хірургічної та дитячої стоматології (зав. кафедрою – доцент Лук’янов В. Г.), кафедру ортопедичної стоматології та ортодонтії (зав. кафедри – доцент Калініченко Ю. А.) та кафедру стоматології факультету післядипломної освіти лікарів, яку створила та очолила доцент Мудра Валентина Миколаївна. Вона очолювала кафедру стоматології десять років (2004 - 2024рр.). За цей період кафедра перетворилася в великий згуртований колектив, здатний виконувати якісну післядипломну підготовку спеціалістів-стоматологів. Валентина Миколаївна – спеціаліст найвищого класу та досвідчений педагог. За роки роботи вона підготувала багато учнів, передав їм свій великий досвід і часточку своєї душі. Багато з її учнів стали успішними стоматологами та висококваліфікованими викладачами. Мудра В. М. є автором багатьох наукових робіт та учбових посібників.

13 жовтня 2014 року у зв’язку з бойовими діями було офіційно об’явлено про тимчасову евакуацію Університету в м. Рубіжне.ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Відрахування, поновлення, переведення і надання академічної відпустки

Foreign students

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Працевлаштування випускників

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році


Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.