Згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2019 року за № 1285 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 2 грудня 2019 року за № 1192/34163, просимо Вас звернути увагу на деякі особливості вступу до Державного закладу «Луганський державний медичний університет» у 2020 році:

  1. Вступ на ІІ курс за спеціальністю 222 «Медицина» та на І курс за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» (заочна форма) на базі ОКР (диплому) «Молодший спеціаліст» проводиться за результатами ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ (ЗНО) З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ 2017-2020 років та результатами фахових вступних випробувань (хімія та біологія).
  2. Вступ на І курс заочної форми спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» на базі ОКР (диплому) бакалавр, магістр або спеціаліст ВСІХ спеціальностей – проводиться за результатами ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ  або ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (ЄВІ) та за результатами вступних іспитів з хімії та біології.
  1. Прийом заяв та документів для участі у вступних іспитах, що проводяться з 1 по 12 серпня, почнеться 24 липня та триватиме до 10 серпня. Вступники до дня здачі іспиту, повинні надати до приймальної комісії ДЗ «ЛДМУ» документи, що підтверджують право вступу за результатами вступних іспитів; копію документа, що посвідчує особу; заяву для участі у вступних іспитах; фотокартку розміром 3х4 та копію документа про повну загальну середню освіту.

         А також вступники, які проходять вступні іспити, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, оригіналу документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті та екзаменаційного листка з фотокарткою.